in

Tento seriál o záhadnom víruse musíte vidieť. Ľudia ho označujú za nedocenený (+ trailer)

Nie je vírus ako vírus. Hoci ste pri tomto štýle filmov skôr zvyknutí na rôzne smrteľné choroby, v tomto prípade záhadný vírus mení ľudí v upírov. Otázkou je, či naň dokážu nájsť liek.

Zdroj: Russ Martin – © Copyright 2017, FX Networks.

Seriál Agresívny vírus (The Strain) pochádza z dielne FX a vysielal sa od roku 2014 do roku 2017. Ide o fantazijnú drámu s hororovými prvkami. Seriál má dokopy 46 epizód rozdelených do štyroch sérií a ako zhodnotili mnohí diváci, tvorcovia tak zbytočne nenaťahovali príbeh. 

Oficiálny popis znie: „Záhadná vírusová epidémia so znakmi starobylého a zlého druhu vampirizmu pustoší mesto New York.“

V seriáli si zahrali David Bradley, Sean Astin, Javier Botet, Natalie Brown, Francis Capra, Roger Cross, Kevin Durand, Ruta Gedmintas, Leslie Hope, Jonathan Hyde a Mía Maestro.

Zdroj: Russ Martin – © Copyright 2017, FX Networks

Rozšírený popis znie: „Na medzinárodnom letisku Johna F. Kennedyho pristane lietadlo, ktorého svetlá nesvietia a dvere zostanú zatvorené. Doktor Ephraim Goodweather (Corey Stoll), špičkový epidemiológ a riaditeľ Centra pre kontrolu chorôb v meste New York, je na miesto privolaný, aby záležitosť spolu so svojím tímom vyšetril. Na palube objavujú dve stovky mŕtvych a štyroch preživších. Situácia sa skomplikuje potom, čo mŕtve telá obetí zmiznú z márnic. Goodweather a malá skupina odhodlaných ľudí, ktorí sú mu ochotní pomôcť, musia bojovať, aby ochránili nielen svojich milovaných, ale aj celé mesto od starodávnej hrozby, ohrozujúcej ľudstvo samotné – temného a krutého vírusu vampirizmu.“

Seriál vytvoril Guillermo del Toro, ktorý stojí tiež za Kabinetom kuriozít a podieľal sa aj na filmoch Hobit či Podoba vody.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre