in

Tento zabudnutý film Cilliana Murphyho je vraj jedným z jeho najlepších počinov. Veľa ľudí ho však vôbec nepozná (+ trailer)

Ľudia si myslia, že „neznámy“ vesmírny film Dannyho Boyla je jedným z najviac podceňovaných filmov Cilliana Murphyho. 

Danny Boyle a Cillian Murphy sa ukázali ako tím snov vo filme o zombie apokalypse 28 dní neskôr. Pár rokov po 28 dňoch neskôr však opäť spolupracovali na menej známom sci-fi filme a ak ste ho nevideli, určite by ste to mali napraviť.

Zdroj: IMDb/Twentieth Century Fox

Film Sunshine, ktorý vyšiel v roku 2007, ukazuje Murphyho ako fyzika 50 rokov v budúcnosti, keď naše Slnko umiera a v dôsledku toho Zem zamŕza. Tím expertov preto plánuje vymieranie ľudstva vyriešiť tak, že vynesú bombu do Slnka, aby znova začalo fungovať.

Okrem zaujímavej zápletky však zaujme aj hviezdne obsadenie. Po boku Murphyho totiž uvidíte Chrisa Evansa, Michelle Yeoh a Rose Byrne. 

Zdroj: IMDb/Twentieth Century Fox

Sunshine dostal celkom slušné recenzie od kritikov, ale čo sa týka divákov, film zarobil v kinách menej ako stála výroba. Aj napriek tomu má však dobré ohlasy na sociálnych sieťach aj dnes a ľudia ho označujú za „vizuálne ohromujúci“ a tvrdia, že stojí za to si ho pozrieť už len kvôli výkonu Murphyho.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre