in

Tieto absurdné vynálezy a spôsoby vymysleli ľudia aby čo najjednoduchšie schudli

V dnešnej dobe by každý chcel všetko hneď a najlepšie s minimom námahy . Keď ide o chudnutie platí to dvojnásobne . Neverili by ste akým mýtom a vynálezom sú ľudia schopní uveriť a utratiť za nich nemalé peniaze len aby nemuseli makať vo fitku. Niektoré sú tak absurdné, že nerozumiete kto si ich môže kúpiť ale kedže ich je stále toľko a vždy sa vymýšľajú nové ide zrejme o výnosný biznis na ľudskej hlúposti.

 

Tabletka s balónom vo vnútri

Nadpis naozaj nepreháňa a ide o tabletku s balónom vo vnútri. Po jej skonzumovaní sa človeku , ktorý chce schudnúť rozprestrie v žalúdku balón.  Účel tejto tabletky je, že jej užívateľ by sa mal po tomto zákroku cítiť viac plný (má predsa v žalúdku balón) . Balón môže ostať v tele až 3 mesiace a potom sa vyberie cez ústnu dutinu.  Riziko tejto metódy je snáď každému triezvo uvažujúcemu zrejme . Cudzie teleso v žalúdku môže spôsobiť infekciu, podráždenie alebo aj smrť.

 

Moderné korzety

Korzety zo 16. storočia vďaka instagramovým celebritám typu Kim Kardashian naberajú znova na sile. Samozrejme váš pás bude vyzerať užšie ale odpovedzte si sami, či je toto naozaj chudnutie. Cenou za „krásnu“ postavu je ťažšie dýchanie a váš žalúdok sa vám doslova natlačí na chrbticu.

„Poistka“ proti otváraniu úst

 
 

Nuž keď to nejde inak sú ľudia, ktorí si u svojho doktora daju implantovať poistku vďaka ktorej budú môcť otvoriť ústa iba na približne 1 centimeter. Vraj sa tak po roku naučíte jesť menšie sústa . Tu sa ani nemusíte veľmi zamýšľať ako hlúpe je obmedzovať vlastný orgán a nemôcť otvárať ústa v plnom rozsahu .

Zmrazovanie tuku

Metóda s názvom „Coolsculpting“ naberá na popularite . Pomocou chladu vám vraj odborníci zmrazia tukové bunky, ktoré následne odpadnú.  Dobrá správa je, že  v tomto prípade trpí prevažne vaša peňaženka a vy okrem chladivého pocitu by ste nemali očakávať absolútne nič.

Prenosná infračervená sauna

Asi ste počuli, že saunovanie môže byť pre človeka prínosné. Samozrejme sa toho chytili šikovní marketéri a vy si môžete prenosnú saunu, ktorá vyzerá ako stan zaobstarať domov. Keď už ste natoľko leniví ísť do najbližšieho wellness mali by ste vedieť, že neuvážene saunovanie môže spôsobiť dehydratáciu  a ak schudnete je to prevažne kvôli tomu, že ste vyplavili vodu bez ktorej sa (čuduj sa svete) nedá žiť.

Okuliare na chudnutie

Ázijsky vynález od firmy Yumetai sľúbuje, že schudnete keď vaše jedlo bude vyzerať inak a vy na ňho nebudete mať chuť. Nuž obyčajné okuliare cez, ktoré vidíte všetko modré by boli niekedy super nápad na párty dnes ho využívajú ľudia aby „schudli“ . Ide samozrejme o hlúposť, ktorá nie je ničím potvrdená.

NutriDrip

Tento vynález promovala dokonca samotná Madona . Ide o infúziu pomocou ktorej vám do tela dodajú vitamíny, minerály a bohviečo . Nielenže sa nadbytočné vitamíny z tela vyplavia spolu s nimi sa vám vyplavia aj peniaze, ktoré ste mohli dať napríklad na charitu.

 

Špeciálny oblek namiesto sauny

Takzvaný „sauna suit“ má imitovať saunu tu a teraz a mali by ste ho nosiť počas cvičenia alebo len tak počas dennej pohody. No namiesto toho, že budete vyzerať ako hlupák je možné, že si veľmi ľahko privodíte dehydratáciu .

 

Samozrejme sme vynechali tabletky, géliky a všelijaké iné „zázračné“ vynálezy ktorým praje dnešná doba a určite ste sa s nimi stretli tiež. Ako teda schudnúť? Jedzte menej a hýbte sa.

 

zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10+ Obrázkov To najlepšie zo skupiny Textové Vtipy #228

Muži, ktorí podviedli svoje partnerky, zverejnili svoje úprimné dôvody, prečo to urobili