in

Timothée Chalamet a Austin Butler proti sebe bojujú v novom Dune: Part Two traileri

Nový teaser trailer k Dune: Part Two (v preklade Duna: Druhá časť) ponúka bližší pohľad na srdcervúce akčné sekvencie a záverečnú konfrontáciu medzi Paulom Atreidesom a Feyd-Rauthom. Píše o tom Collider.

Film má priniesť epické bojové scény s fremenskými bojovníkmi, ktorí sa rútia na imperiálnu armádu, a priniesť tak konečnú odplatu za prvý film. 

Duna: Part Two bude slúžiť ako záverečná kapitola prvého filmu, ale z univerza Duny nás čaká ešte viac, vrátane televízneho spin-offu a tretieho filmu, na ktorom sa pracuje, založeného na knihe Dune Messiah.

Zdroj: Warner Bros

Marec je takmer za rohom a s tým prichádza aj dlho očakávaný príchod Duny: Druhá časť. Zatiaľ čo fanúšikovia pokračujú v očakávaní ich návratu na Arrakis, oficiálny X účet filmu odhalil úplne nový teaser, ktorý ponúka bližší pohľad na bojové sekvencie filmu.

Najnovšia časť franšízy bude obsahovať fanúšikmi obľúbenú postavu Feyda-Rautha v podaní Austina Butlera, ktorý bude súperom Paula Atreidesa (Timothée Chalamet). Ukážka predstavuje rozšírený pohľad na konečnú konfrontáciu medzi dvoma postavami, pričom Butler odhaľuje zlovestný úsmev, ktorý dokazuje, že pochádza z rodu Harkonnenov.

Rivalita medzi nimi však nie je jediným aspektom filmu, ktorý sa v nových záberoch objavuje.

Dune: Part Two vyjde exkluzívne v kinách 1. marca.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre