in

Títo psi majú vlastnú večernú rutinu! Milión ľudí sa pobavilo na ich neobvyklých návykoch

Digit a Pip sú sestry jazvečíky zo Spojeného kráľovstva. Ich majiteľka Beki Smith sa s internetom delí o momenty z ich života a psíky majú dokonca svoj vlastný účet na TikToku, kde majú už cez 161 tisíc sledovateľov. Píše o tom Newsweek.

V najnovšom príspevku Beki zdieľala večernú rutinu týchto dvoch jazvečíkov s popisom: „Je ešte niekoho pes takto divný?“ Na videu totiž obaja psy pijú z ružového pohára a bez toho jednoducho nedokážu zaspať.

Zdroj: TikTok (digitdax)

Rutinu robia roky

Každý večer sa jazvečíky dožadujú napiť sa z konkrétneho ružového pohára, hoci majú prístup k vlastnej vode. Robia to každý večer a veľmi rýchlo sa z toho stala rutina, ktorá už trvá niekoľko rokov. 

Beki prezradila, že netuší, prečo to jej psy robia. „Vždy sme mali v kúpeľni pohár na napitie sa vody pred spaním. Myslím, že raz sa Digit začala tešiť, vrtela chvostom a oblizovala sa, keď nás z neho videla piť vodu, a tak sme použili ďalší pohár a ponúkli ju. Odvtedy obe idú do kúpeľne a sedia a čakajú, kým sa naplní pohár, alebo sedia na posteli, oblizujú sa a čakajú, kedy sa objaví ich obľúbený ružový pohár s vodou,“ vysvetlila majiteľka.

Pohár navyše vždy musí byť ružový, inak si myslia, že voda nie je pre nich.

Nie sú jediné

Pod videom sa začali zbierať komentáre, v ktorých ľudia priznali, že ich psy robia to isté. Jedna z komentujúcich napísala: „Môj pes má 8 rokov a len teraz to začal robiť. Nevyjde večer na gauč, kým sa nenapije z modrého pohára.“

Zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 ľudí, ktorých deň začal zle a skončil ešte horšie

Bomby zo sociálnych sietí #733 – povedal kamoškám, že je jeho partnerka tučná, to nemal robiť