in

Tom Hiddleston prehovoril! Je šanca, že Loki oživí Tonyho Starka a navráti nám legendárneho Iron Mana?

Tom Hiddleston navštívil The Tonight Show, kde sa venoval (alebo skôr sa vyhýbal) niekoľkým fanúšikovským teóriám, ktoré vznikli po tom, ako si diváci užili finále druhej série seriálu Loki. Keďže však nejde o Toma Hollanda ale Hiddlestona, herec Lokiho sa snažil vyhnúť odpovediam, no k jednej z otázok poskytol naozaj zaujímavú odpoveď.  Poskytol tak nádej fanúšikom, ktorí dúfajú v návrat Roberta Downeyho Jr. do Marvelu. Píše o tom portál Entertainment.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marvel Studios (@marvelstudios)

Moderátor Jimmy Fallon sa ho spýtal: „Keďže Loki teraz vie, ako sa posúvať v čase, môže ísť hľadať niekoho ako Tony Stark, známeho ako Iron Man?“

Vo finále bol totiž milovaný podfukár schopný ovládať čas podľa ľubovôle a cestovať na konkrétne dátumy a miesta. Hercova odpoveď preto znela: „Predpokladám, že áno, môže sa hýbať v minulosti, prítomnosti, budúcnosti. Viem, že môžem skĺznuť v čase. Neviem či to môžu urobiť aj iné postavy.“

Hiddleston začal váhať, keďže nie je neprirodzené pre postavy z Marvelu, aby vstali z mŕtvych. Predsa len on sám ma s tým skúsenosti. 

„Hovorím sám za seba, Loki niekoľkokrát zomrel. Ja som stále tu. Neviem, či smrť je nevyhnutne… Myslím smrť je… smrť je k mániu, ako existenčná otázka! To je všetko, čo môžem povedať!“ uzavrel Hiddleston.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meme Positive (@memepositive_funny)

Lokiho nová zručnosť mu umožňuje urobiť viac, než len priviesť späť Tonyho Starka, Pietra Maximoffa (Aaron Taylor-Johnson) alebo Natashu Romanoff (Scarlett Johansson) z inej časovej osi. Piata epizóda seriálu odhalila, že Loki môže so sebou prepravovať ľudí v priebehu času a naprieč časovými osami, čo by mu mohlo tiež technicky pomôcť priviesť späť Steva Rogersa (Chris Evans).

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre