in

Totálne katastrofy, ktoré sa ľudom stali na rande (15 zábavných priznaní)

Poznáš to, keď pozveš svojho vysnívaného partnera na rande, no zistíš, že nie je až tak dokonalý ako sa ti zdal? Nuž, niektorí ľudia to zistili vďaka bizarným situáciám, ktoré sa odohrali na ich rande. My sme vybrali tie najzábavnejšie a najbizarnejšie situácie, ktoré nemohli zostať bez povšimnutia.

#1

 

#2

 

#3

 
 

 

#4

 

#5

 

#6

 

#7

 

#8

 

#9

 

#10

 

#11

 

#12

 

#13

 

#14

 

#15

   
Odoberať
Upozorniť na

2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Drew
3 roky dozadu

To je v pohode. Raz som bol s jednou babou na rande. To, že som ju hodinu čakal pred domom, než sa pripraví, pričom sme boli dohodnutí na presný čas, to by som ešte prežil. Ale odkedy sme sa stretli, si stále len volala s kamošmi. A mňa brala len ako osobný taxík. A ani po tom, čo som ju poprosil, aby sa už konečne venovala mne, neprestala. A čerešnička na torte bola, keď som ju mal k tým kamarátom zaviesť. Tak som sa nasral, zviezol som ju tam, čo bolo fakt ďaleko a akonáhle zabuchla dvere, odišiel som preč.… Čítať viac »

Veronika
3 roky dozadu

Si spomínam ja na moje najdivnejšie rande keď vyfajčil chalan 1 a pol krabičky cigariet ako povedala som mu že mi fajčiari nevadia ale tí už bolo moc tak potom mu vravím aby už toľko nefajčí aspoň teraz a on si išiel kúpiť ďalšiu krabičku zo slovami že poslednú cigaretu si dal ale bohužiaľ dofajčil aj tu krabičku . Čiže skvelé rande po 2 hodinách stiahnuť 2 a pol krabičky sa čudujem že mu neodišli pľúca.

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #453

VTIP DŇA: Odvážny medveď