in

Toto sú tie najhlúpejšie veci, aké ľudia kedy povedali

Ľudia sú inteligentné bytosti. Nie vždy si však na to spomenú a ich mozog jednoducho zvykne zamrznúť. A práve vtedy vznikajú tie najhlúpejšie slová, aké kto kedy povedal.

#1 Na dlhej ceste vlakom som sa pozeral z okna a povedal som kamarátovi: „Mám pocit, že všetky závory na železničnom priecestí, ktoré sme míňali, boli spustené… sranda.“

Zdroj: Pixabay

#2 „Keď sú tam plienky pre dospelých, prečo nie sú aj kočíky pre dospelých?“
Môj manžel sa na mňa pozrel, akoby ľutoval, že ma vôbec stretol: „Myslíš invalidné vozíky?“

Zdroj: Pexels

#3 Prechádzala som okolo ženy, o ktorej som si myslela, že sa na mňa fakt podobá a povedala: „Ahoj! Vyzerá to, že by sme mohli byť dvojičky!“ Bol to môj odraz. Bola to fakt dlhá zmena.

Zdroj: Pexels

#4 „Trafil si ma do maternice!“
Som muž. Myslela som hrudník. Ešte stále musím tú spomienku občas vytriasť z hlavy.

Zdroj: Pexels

#5 Pred rokmi sme s jedným kolegom diskutovali o tom, koľko Japoncov si zrejme na Vianoce dáva večeru v KFC. Potom nás napadlo: „Čo robia na Deň vďakyvzdania?“ a pokúsili sme sa to vygoogliť. Strávili sme dosť minút tým, že sme sa to snažili vyhľadať a zmätene sme si navzájom poznamenali, že sme vôbec nič nenašli. Potom som si uvedomil, akí sme neuveriteľne hlúpi.

Zdroj: Pexels

#6 Zoznámil som sa s jednovaječnými dvojčatami. Prvé, čo som povedal, bolo: „Páni, ako sa dokážete rozoznať?“

Zdroj: Pexels

#7 Nevedel som si spomenúť na priezvisko môjho kamaráta. Rozprávam sa s ním často, ale jednoducho som si nemohol spomenúť. Šiel som na Facebook, aby som si to našiel. Máme to isté priezvisko.

Zdroj: Pexels

#8 Prvých 16 rokov môjho života som si myslel, že smetiari majú najjednoduchšiu prácu, keďže pracujú len jeden deň v týždni.

Zdroj: Pexels

#9 V panike som volala manželovi, lebo som nemohla nájsť svoj telefón. Vlastne som sa ho spýtala, či vie, kde mám telefón. Jeho odpoveď: „V ruke?“ 

Zdroj: Pexels

#10 Bola som na pracovnom pohovore na prácu pekárky. Personalista sa ma spýtal, či viem piecť. Povedala som jej, že nie, ale že viem čítať. Myslela som tým, že sa viem riadiť receptami.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre