in

Trailer k filmu „The Ministry Of Ungentlemanly Warfare“ posiela tím Henryho Cavilla na misiu počas 2. svetovej vojny

S verbálne pomenovanými akčnými tímami musíte byť z filmového hľadiska opatrní. Hľadáte tú nesúrodú bandu násilníckych čudákov ako The League Of Extraordinary Gentlemen?

Alebo strašidelné deti z domova slečny Peregrinovej pre zvláštne deti? Alebo by to dokonca mohla byť Guernseyská literárna a zemiaková spoločnosť? (Dobre, v tomto smere možno nie také násilné.)

Ak ste Guy Ritchie, odpoveď, ktorú hľadáte, je The Ministry Of Ungentlemanly Warfare – tak sa volá jeho ďalší film, najnovší od zaneprázdneného britského filmára, ktorý má tiež vedľajší seriál The Gentlemen (nesúvisiaci s Gentlemanly Warfare), ktorý sa čoskoro chystá spustiť na Netflixe.

Toto je vojnové vyvádzanie založené na historickej misii z 2. svetovej vojny – s Henrym Cavillom, ktorý sa oslobodil ako agent, ktorého nekonvenčné metódy by mohli priniesť výsledky.

Zdroj: Gage Skidmore/Wikimedia

A o čom film bude? „Na základe nedávno odtajnených spisov britského ministerstva vojny a inšpirovaných skutočnými udalosťami je akčná komédia The Ministry Of Ungentlemanly Warfare, ktorá rozpráva príbeh o vôbec prvej organizácii špeciálnych síl, ktorú počas druhej svetovej vojny vytvoril britský premiér. Minister Winston Churchill a malá skupina vojenských predstaviteľov vrátane autora Iana Fleminga. Prísne tajná bojová jednotka, zložená z pestrej posádky darebákov a čudákov, sa vydáva na odvážnu misiu proti nacistom s použitím úplne nekonvenčných a úplne „negentlemanských“ bojových techník. Nakoniec ich odvážny prístup zmenil priebeh vojny a položil základy britskej SAS a modernej vojny Black Ops.

Uvidíme, či bude misia The Ministry Of Ungentlemanly Warfare splnená 19. apríla.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre