in

Čoskoro bude v kinách film „Vrana“, v ktorom sa chce Bill Skarsgard pomstiť krvou

Lionsgate ponúka pohľad na nový film „Vrana“. Film je založený na komiksovej sérii Jamesa O’Barra. Je zároveň piatym dielom filmovej série The Crow a remake filmu z roku 1994, v ktorom hral herec Brandon Lee v hlavnej úlohe.

Bill Skarsgård hrá Erica Dravena, mladého muža, ktorý je zabitý po boku svojej snúbenice Shelly (FKA twigs). Eric je privedený späť k životu a chce vykonať krvavú pomstu so svojimi novoobjavenými schopnosťami.

Zdroj: Osmany Mederos/Pexels

„Spriaznené duše Eric Draven (Skarsgård) a Shelly Webster sú brutálne zavraždení, keď ich dostihnú démoni jej temnej minulosti. Keď dostane šancu zachrániť svoju pravú lásku obetovaním seba, vydá sa Eric nemilosrdne pomstiť ich vrahov a prejsť cez svety živých a mŕtvych, aby napravil nesprávne veci,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

Film „Vrana“ režíruje Rupert Sanders (Snehulienka a lovec), ktorý podľa Skarsgårda chcel úplne prepracovať príbeh a postavu a prispôsobiť ju modernému publiku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Crow (@thecrow)

„Je to postava, ktorú mnohí uctievajú a mám k nej silný vzťah – nie je podobný žiadnej postave, ktorú som kedy prijal,“ uviedol Skarsgård vo vyhlásení. „Práca s pozoruhodne talentovanými ľuďmi bola čarovná. Cítil som zodpovednosť za Ericov príbeh a snažil som sa zostať verný duchu zdrojového materiálu. Nemôžem sa dočkať, kým svet uvidí film, a dúfam, že bude rezonovať u divákov tak silno, ako v nás, ktorí sme jeho súčasťou.“ Film bude čoskoro uvedený do kín.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre