in

Trailer k remake-u „Road House“ predstavuje Jakea Gyllenhaala ako MMA bojovníka Daltona + OFICIÁLNY TRAILER

Road House, vydaný v roku 1989 a v hlavnej úlohe s Patrickom Swayzem ako legendárnym „chladičom“, ktorý rozdáva múdrosti, mnohí milujú a označujú ako jeden z najväčších „hlúpych“ filmov všetkých čias.

A ako hollywoodski producenti radi hovoria: „Páčilo sa vám to? No a čo keby sme ti ho predali ďalej?“ Takže prichádza remake Road House, kde hrá Daltona Jake Gyllenhaal.

Dlho rozpracovaný projekt, na ktorom sa kedysi mala podieľať hviezda z UFC, z ktorej sa stala hviezda WWE Ronda Rousey (ktorá zdieľa prezývku s pôvodným režisérom Road House „Rowdy“ Herringtonom), verzia, ktorá sa v skutočnosti dostala do produkčných tímov šialene naštrbená. Na Prime Video sa má dostať vo štvrtok 21. marca.

Zdroj: Georges Biard/Wikimedia

Road House pretvára Daltona ako bývalého bojovníka UFC, ukazuje ako spí vo svojom aute a rozdáva facky po mestečkách za peniaze. „Vlastním ROAD HOUSE vo Florida Keys,“ hovorí Daltonovi v upútavke Jessica Williamsová z Daily Show.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Road House (@roadhousemovie)

Medzitým sa Dalton stále volá Dalton, a aj keď sa zdá byť oveľa inteligentnejší ako mníchovi podobný, fajčiar, čiernu kávu pijúci, filozofický Dalton a stále dodáva niektoré rovnaké strašidelné frázy ako „nikto nevyhrá boj“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Papagáje s hrubým slovníkom sú hviezdami v britskej zoo

15 fotografií interiérových dizajnov zo 70tych a 80tych rokov #1