in

Tvorca Cobra Kai prezradil, koľko epizód bude mať 6. séria. Pre fanúšikov má navyše prekvapenie

Seriál Cobra Kai sa chýli ku koncu. Jeden z jeho tvorcov, Hayden Schlossberg, prezradil niekoľko napínavých detailov o poslednej sérii. Rovnako ako ostatné série, aj šiesta bude pozostávať z 10 epizód. Zmení sa však celková dĺžka celej série (resp. jednotlivých epizód) a Schlossberg prezradil, že táto séria bude zo všetkých najdlhšia. 

Zdroj: Netflix

V poslednej sérii sa predstavia aj záporáci z Karate Kid a to Martin Kove ako John Kreese, Thomas Ian Griffith ako Terry Silver a Yuji Okumoto ako Chozen Toguchi. Ten bol znovu predstavený ako cenný spojenec Daniela LaRussa v 5. sérii po ich intenzívnej bitke v roku 1986 v The Karate Kid Part II.

Viac sa o zápletke zatiaľ nevie, no očakáva sa, že Daniel, Johnny a Chozen sa spoja, aby pomohli poraziť Terryho Silvera.

Zdroj: Netflix

Jon Hurwitz, spolutvorca tohto seriálu, tiež prezradil niečo, čo by mohlo fanúšikov zaujímať. Jeho status na platforme X vypovedá o tom, že sa síce rozhodli tento seriál ukončiť, no pravdepodobne to nebude ich posledný počin, ktorý sa spája so svetom karate.

„Netflix nám nepovedal, že to bude posledná séria. My sme im povedali, že to bude posledná séria. Vždy sme chceli ukončiť Cobra Kai podľa našich podmienok a sme vďační, že sme k tomu dostali príležitosť. To však neznamená, že sme skončili s Miyagiverse. Milujeme tento svet. #CobraKai,“ napísal Hurwitz v statuse.

Hurwitz neskôr v interview prezradil, že sú otvorení myšlienke spinoffu (resp. niekoľkých spinoffov) o niektorých z postáv. Kým sa ho však dočkáte, môžete sa tešiť na nový Karate Kid film s Ralphom Macchiom and Jackie Chanom, ktorý by mal vyjsť už tento rok v decembri. 

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Situácie, kedy sa ľudia nečakane stali svedkami malého zázraku

Fitness influencer sa rozhodol zistiť, ako dlho vydrží bez spánku. Na konci to už nemohol vydržať