in

Týchto 10 ľudí prezradilo, prečo prerušili kontakt so svojimi najlepšími kamarátmi

Ako deti si myslíte, že vaše kamarátstva vydržia navždy. Potom však začnete dospievať a musíte sa zmieriť s tým, že niektorí ľudia síce ostanú, no veľa z nich z vášho života navždy odíde. Niekedy možno bez dôvodu, lebo aj to sa jednoducho stáva.

#1 Mám tendenciu strácať s ľuďmi kontakt, keď sa prestaneme stretávať naživo. Napríklad keď som šla na vysokú školu, stratila som kamarátov zo strednej. Keď som začala pracovať, stratila som zas kamarátov z výšky.

pixabay.com

#2 Bola jednou z mojich najlepších kamarátok. Potom moja mama nečakane zomrela a ona ma nijako nekontaktovala. Videla príspevok na Facebooku, len ma jednoducho nekontaktovala. Každý deň som na to čakala. Dúfam, že vie, akú bolesť mi tým spôsobila.

Photo by Yuris Alhumaydy on Unsplash

#3 Neukázal sa na mojej svadbe. Už pár rokov sme boli v nie úplne pravidelnom kontakte, no aj tak som ho chcel na svojej svadbe. Nikdy neodpovedal na pozvánku, a tak som mu zavolal, aby som mu povedal ako veľmi rád by som ho tam videl. Neukázal sa, nenapísal mi, dokonca mi ani nezagratuloval k svadbe. Namiesto toho sa ozval o pár týždňov neskôr a spýtal sa ma, či by som mu nenafotil auto, ktoré chce jeho otec predať. Moja odpoveď bola, že ma sklamal, lebo sa neukázal na mojej svadbe a on mi povedal, že to aj tak neovplyvní naše kamarátstvo, lebo sme jednoducho kamoši navždy. O rok neskôr sa ozval môjmu bratovi a zavolal ho do baru. Brat mu vynadal aj za mňa. 

pixabay.com
 
 

#4 Kamarátkin priateľ ju zvykne škrtiť. Raz mu odmietla dať kľúče od jej auta, lebo bol opitý a on ju začal škrtiť. Na druhý deň som ju prišla utešiť a skúšala som ju presvedčiť, aby prehodnotila, či jej to za to stojí. Ona s ním však ostala a teraz nemá povolené sa so mnou rozprávať, keďže som sa im vraj pokúsila zničiť vzťah. 

pixabay.com

#5 Zo všetkých priateľov mi ostali dvaja v momente, ako som prestal piť a brať drogy. 

pixabay.com

#6 Stačilo, aby som prestala byť prvá, kto iniciuje plány a kamarátstva skončili.

pixabay.com

#7 Vždy, keď som od nej niečo potrebovala, dokázala stočiť tému na seba. Bolo to vyčerpávajúce. 

Photo by Kyle Broad on Unsplash

#8 Požičal som mu dvadsať eur a on sa mi začal vyhýbať, aby mi ich nemusel vrátiť. 

pixabay.com

#9 Vždy ma strápňoval pred babami, aby on vyzeral lepšie. Niekedy dokonca vytiahol trápne príbehy, o ktorých som dúfal, že ich nikto nikdy nebude počuť. Často to boli veci, s ktorými som sa mu zveril, lebo som to zo seba potreboval dostať. Požiadal som ho, aby prestal, no nezabralo to. Niekedy na mňa dokonca vytiahol niečo, čo som mu vraj urobil pred rokmi, aby to znelo zaslúžene. 

Photo by Meg Jenson on Unsplash

#10 Potom, čo chalan, s ktorým som prišla o panenstvo, všade zverejnil moje nahé fotky, sa ma nielenže nezastala, ale dokonca mi povedala, že som „promiskuitná.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 momentov, kedy to jednoducho nevyšlo

16 obrázkov, pri ktorých je uhol pohľadu kľúčový