in

Týchto 7 ľudí odhalilo rodinné tajomstvá, ktoré mali byť radšej navždy utajené

Rodiny dokážu byť naozaj komplikované. A hoci nie vždy všetci spolu vychádzajú, stále im na sebe záleží a robia všetko preto, aby sa navzájom podporovali. To však ešte neznamená, že si v súkromí nestrážia tajomstvo, ktoré si plánujú vziať do hrobu.

#1 Moja mama ma celý život skrývala pred mojím otcom. Vymyslela si historku o tom, kto bol môj otec, našla si fotografie na internete a dokonca vymyslela aj príbeh o tom, ako zomrel. Podľa všetkého sa ma môj skutočný otec a moja babka snažili celý život skontaktovať, no moja mama a jej mama sa im vyhrážali. Keď som mal 20 rokov, z nenazdajky mi prišla správa na Facebooku od muža, ktorý tvrdil, že je môj skutočný otec. Dokonca mi poslal fotky, kde bol s mojou mamou a so mnou, keď som bol ešte batoľa. Podľa všetkého sa rozišla a moja mama s ním nechcela mať nič spoločné. Až teraz sa mu konečne podarilo skontaktovať sa so mnou a zoznámil ma aj s mojou babkou. Tá ma tiež vždy túžila spoznať a strávili sme spolu len dva roky, kým zomrela. Trhá mi to srdce, no teraz som aspoň v kontakte s mojím otcom.

Zdroj: Pexels

#2 Zistil som, že pred piatimi generáciami moja rodina vlastnila zámok a tiež mala slušné dedičstvo, len ich moji predkovia prehrali v kartách. Mňa to nijak neovplyvnilo, keďže som nikdy bohatstvo nezažil, ale môj dedko vyrastal na historkách o tom, ako ich jeho dedko dostal z dňa na deň do chudoby.

Zdroj: Pexels

#3 Zistil som, že mal môj otec pomer s mojou snúbenicou. Ostatní členovia mojej rodiny o tom vedeli, no nikto mi nič nepovedal a nechali ma v nevedomí plánovať svadbu. Stalo sa to pred dvadsiatimi rokmi a ja som sa to dozvedel až teraz.

Zdroj: Pexels

#4 Moji rodičia mali dieťa, keď boli na výške. Neboli svoji a tak ich otcovi rodičia dotlačili k tomu, aby dali bábätko na adopciu. Neskôr sa vzali a mali štyri ďalšie deti. Mám 30 a dozvedela som sa to až teraz. Podarilo sa mi moju sestru nájsť a teraz sme priatelia na Facebooku. Našťastie sa ukázalo, že vyrástla v šťastnom domove. Strašne ma mrzí predstave, že si musí hovoriť, prečo sa jej rodičia vzdali a potom mali štyri ďalšie deti.

Zdroj: Pexels

#5 Keď som mal 22, dozvedel som sa, že som adoptovaný. Chcel som si vziať pôžičku a potreboval som k tomu rodný list. Rodičia mi povedali, že ho stratili, takže som sa týždne snažil získať na úradoch nový. Poskytol som všetky údaje od mena, cez dátum narodenia až po miesto narodenia. Potom som konečne dostal list a v hneď prvej vete stálo: „Podľa našich záznamov ste boli adoptovaní v roku 1982.“

Zdroj: Pexels

#6 Keď som mala 18 rokov, zistila som, že môj otec bol celý ten čas gej a vzal si moju mamu len preto, že ho k tomu dotlačili jeho rodičia. Snáď nemusím hovoriť, že sa potom rozviedli, ale ostali spolu ďalších 10 rokov.

Zdroj: Pexels

#7 Ukázalo sa, že mal môj dedko priateľku, ktorú finančne podporoval. Zistili sme to až keď bol po smrti. Nie hneď, ale až keď zomrela aj ona. Mojej babke totiž prišiel šek a ukázalo sa, že zdedila všetok jej majetok. Dedkova priateľka totiž nemala žiadnu rodinu a keďže ju dedko celý ten čas podporoval, rozhodla sa, že by mali ísť tie peniaze späť jeho rodine.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre