in

„Ultraman: Rising“: Všetko, čo potrebujete vedieť o prepracovanom superhrdinovi + UPÚTAVKA

Japonský hrdina prichádza na Netflix v novom animovanom filme Ultraman: Rising a neuveríte, koho so sebou berie. Po desaťročiach vystúpení Ultramana, počnúc pôvodným televíznym seriálom z roku 1966, ktorý vytvorili Eiji Tsuburaya a Tetsuo Kinjo, film predstavuje úplne nového Ultramana: bejzbalovú hviezdu Kena Sato.

Rovnako ako predchádzajúce snímky, Ultraman: Rising sleduje zdanlivo priemerného mladého muža, ktorý má schopnosť premeniť sa na gigantického superhrdinu. Fanúšikovia série si nájdu to, čo si zamilujú, ale nebojte sa: Ak nepoznáte Ultramana, nový film predstavuje prepracovaný charakter pozemského hrdinu s novými nepriateľmi a výzvami, ktorým musí čeliť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shannon Tindle (@shannon_tindle)

V upútavke na Ultraman: Rising, ktorú si môžete pozrieť, uvidíte len jednu z týchto prekážok: dieťa kaiju, ktoré sa vkradne do Ultramanovho života a prevráti jeho svet hore nohami. Toto dobrodružstvo, ktoré režíruje Shannon Tindle, tvorca hry Lost Ollie, a spolurežíruje John Aoshima (Kubo and the Two Strings), si nenecháte ujsť.

Zdroj: AvengerOfIron3401/Deviantart

Keď sa bejzbalová superhviezda Ken Sato vracia domov do Japonska, aby prevzal plášť superhrdinu Ultramana, ktorý bráni Zem, rýchlo nájde viac, než očakával, keď je nútený vychovať potomka svojho najväčšieho nepriateľa. Ultraman: Rising príde na Netflix 14. júna.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre