in

Umrela a znova sa vrátila – žena rozpráva o zážitku, medzi životom a smrťou, a ako jej to zmenilo život

Životná trénerka prezradila, ako sa stretla so smrťou a ako to zmenilo jej život k lepšiemu.

Neexistujú skoro žiadne údaje, ktoré potvrdzujú, čo sa stane, keď zomriete. Koncom minulého roka, skupina neurochirurgov tvrdila, že môže dôjsť k vyvolaniu spomienok. Uviedli však, že na úplné potvrdenie tejto teórie, je potrebné to viacej preskúmať.

Hoci nie je známe, čo sa nachádza „na druhej strane“, 44-ročná Sara Goodeová podrobne opísala svoj zážitok „na pokraji smrti“ a osobu, ktorá ju navštívila, keď bola na prístrojoch.

Sara Goode/Facebook

V rozhovore prezradila, že zažila ťažké detstvo, a že prednedávnom bola v toxickom vzťahu so svojím bývalým partnerom. Údajne siahla po drogách, aby sa vyrovnala s citovým zmätkom, a rýchlo sa stala pravidelnou užívateľkou drog.

Povedala: „Bola som taká nevyrovnaná, že som rýchlo prešla na crack – je oveľa návykovejší a silnejší. Bolo to pre mňa veľmi temné obdobie.“

Okrem toho, že Sara bojovala so svojím duševným zdravím, trpela aj Crohnovou chorobou a brala si voľno, aby mohla konzumovať ďalšie drogy. Počas jedného roku, stráveného na závislosti na cracku, minula približne 35 000 libier, čo je skoro 41 000 eur.

suicide, depression, sad
Autor tejto fotografie je artbykleiton

Keď už bola na tom najhoršie, jej vtedajší partner a jej otec museli nejako zakročiť. Kúpili farmu vo Walese. Po presťahovaní, Sara, ktorá teraz žije so svojím 44-ročným partnerom Matthewom, premenila farmu na stajňu pre kone.

Pri práci s koňmi si však zlomila chrbticu. Nanešťastie, zlomenina podporila ťažkosti spojené s Crohnovou chorobou, ktorou trpela a tak jej boli nasadené lieky, na zmiernenie bolesti.

Neskôr začali lieky ovplyvňovať jej imunitný systém a bola prevezená na jednotku intenzívnej starostlivosti. Tam bojovala so zápalom pľúc, otravou krvi a bohužiaľ bola mesiac napojená na plnú podporu života.

Parentingupstream/pixabay

Sara priznala, že počas tohto obdobia bola ako keby medzi životom a smrťou.

Pri rozprávaní vysvetlila: „Pamätám si, ako som sedela na lehátku pri bazéne vedľa svojej mamy. Slnko ma hrialo na celom tele, bolo to úžasné. Pamätám si, že som si pomyslela: „Mohla by som tu zostať naveky“.

Tam jej zosnulá matka zrejme vysvetlila, že má na Zemi ešte veľa vecí, ktoré musí urobiť. Sara potom povedala, že zrazu uvidela jej vlastné dieťa, 14-ročnú Oliviu.

swimming pool, lounging by the pool, vacation
Autor tejto fotografie je Mariakray

„Zrazu som si uvedomila, že mám pocit, akoby ma niekto hodil do vody – a prebudila som sa,“ dodala.

Po tomto zážitku Sara prisahala, že navždy zmení svoj život.

„Bola to situácia, keď na každú otázku poznáte presnú odpoveď – bez obáv a strachu,“ povedala o svojom zážitku. „Nie je tu nič, nad čím by ste museli premýšľať alebo čoho by ste sa museli obávať.“

Pokračovala, že v ríši mŕtvych nezažila žiadnu „lásku a spojenie“ s ostatnými a že smerovanie k svetlu bolo najzvláštnejší pocit, aký kedy mala.

„Nie sú tam žiadne problémy, nič zlé – len blaženosť. A to je všetko, čo existuje, navždy. Myslíme si, že je to naozaj ťažké, ale som vďačná už len za to, že som tu.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Hlavná februárová zadarmo hviezda PlayStation Plus predplatného je celkom kontroverzná

Fotografie, ktorých uhly spôsobili veľký zmätok