in

Už čoskoro bude mať v kinách premiéru film Imaginary. V horore sa z rozkošného plyšového medvedíka stane vrah (+ trailer)

Viete, čo sa stane, keď zistíte, že váš imaginárny kamarát vôbec nebol imaginárny a teraz je naštvaný, že ste ho opustili? Už čoskoro to zistíte v kinách na premiére filmu Imaginary: Neviditeľné zlo. 

Tento horor z réžie Jeffa Wadlowa ukazuje plyšového medvedíka, ktorý na prvý pohľad vyzerá rozkošne, no v skutočnosti predstavuje smrteľné nebezpečenstvo. 

Film pochádza od tvorcov hororov M3GAN, Päť nocí u Freddyho a Čierny telefón. 

Zdroj: Parrish Lewis/Lionsgate

Oficiálna synopsa znie: “ Keď sa Jessica (DeWanda Wise) s rodinou presťahuje späť do domu, v ktorom vyrastala, zistí, že v ňom okrem spomienok zostal aj jej plyšový medvedík Chauncey. Celé roky ležal zabudnutý v pivnici. On však na ňu nikdy nezabudol. Teraz ho nájde Jessicina najmladšia dcéra Alice (Pyper Braun) a okamžite sa z nich stáva nerozlučná dvojka. Veselé šantenie a šťastné spoločné chvíle šíria dobrú náladu po celom okolí. Nový kamarát nechýba pri žiadnej z Aliciných hier. Tie sú však postupne čoraz zlovestnejšie a Alicino správanie je čoraz znepokojivejšie. Chauncey totiž nie je obyčajná plyšová hračka. A nie je to ani taký dobrý kamarát, ako sa zdalo. Počas rokov, keď bol sám a opustený, sa jeho smútok premenil na hnev. Nemieni dopustiť, aby ho jeho nová kamarátka Alice niekedy opustila. A chce sa pomstiť.“

Film bude mať premiéru v slovenských kinách 7. marca 2024. 

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre