in

Už o necelý týždeň kiná uvedú nového Aquamana! V traileri Amber Heard takmer nevidieť, ako to bude s Merou?

Aquaman Jamesa Wana je jediným filmom DCEU, ktorý celosvetovo zarobil viac ako miliardu dolárov. Pokračovanie s názvom Aquaman a stratené kráľovstvo sa odohráva krátko po udalostiach Justice League a sleduje Arthura, ako sa snaží prijať svoje povinnosti voči Atlantíde a zároveň  ľuďom na Zemi. Píše o tom Collider.

„V prvom filme je Aquaman samotár a tak trochu cestovateľ, ktorý sa snaží nájsť svoje miesto vo svete,“ vysvetľuje režisér James Wan. „V druhom filme je teraz kráľom s prácou a má svoj účel.“

Oficiálny popis k filmu znie:

„Black Manta, stále poháňaný potrebou pomstiť smrť svojho otca, sa nezastaví pred ničím, aby Aquamana raz a navždy porazil. Tentoraz Black Manta ovláda silu mýtického Čierneho trojzubca, ktorý uchováva starodávnu a zákernú silu. Aby ho porazil, Aquaman sa obráti na netradičného spojenca – svojho uväzneného brata Orma, bývalého kráľa Atlantídy.“

„Latka je vysoko. Arthur by mohol stratiť svojho syna aj ženu,“ vyjadril sa Jason Momoa k filmu.

Ak ste mali problém zahliadnuť v traileri Meru aka Amber Heard, nie ste jediní. Ak sa poriadne nesústredíte, pravdepodobne ju prehliadnete, nehovoriac o tom, že sa nenachádza na žiadnej z oficiálnych fotografií k filmu. 

Amber však vo filme účinkuje, no jej rola bola skresaná kvôli nátlaku internetu na minimum. James Wan zároveň v interview vysvetlil, že celý čas plánoval dať Mere menší priestor, aby sa mohol príbeh pohnúť ďalej, hoci o tom nehovoril nahlas.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre