in

Už od 1. rande: Blake Lively a Ryan Reynolds dodržiavajú jedno základné pravidlo!

Jeden z najznámejších a zrejme asi medzi verejnosťou aj najobľúbenejších celebritných párov sú Blake Lively a Ryan Reynolds. Nežnejšia polovička z manželskej dvojice nedávno prezradila, že dodržiavajú jedno zásadné pravidlo.

Blake Lively a Ryan Reynolds sa zoznámili pri natáčaní a začali spolu randiť niekedy v roku 2011. V roku 2012 sa tajne vzali a dnes sú šťastnou rodinkou aj s deťmi. Keďže obaja sú známe filmové hviezdy, nie je pre nich jednoduché skĺbiť kariéru, starostlivosť o deti a ich partnerský vzťah.

Autor tejto fotografie je Ronald Woan

Ako však Blake Lively uviedla pre Entertainment Tonight, tajomstvo ich šťastného manželstva spočíva v jednom základnom pravidle. „Od 1. rande máme pravidlo, že nikdy nepracujeme v rovnakom čase,“ povedala Blake.

To, že si obaja z manželov spoločne plánujú pracovné aktivity tak, aby mali voľno vtedy keď aj ten druhý, im umožňuje tráviť čas nielen s deťmi ako celá rodina, ale aj spolu vo dvojici ako partneri. Herečka uviedla, že práve vďaka tomuto pravidlu je ich partnerský vzťah stále najvyššia priorita.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre