in

V obsadení filmu „The Exorcism“ tvorcovia kládli dôraz na tému LGBTQ

Herci a režisér filmu „The Exorcism“ v piatok v kinách povedali, že oneskorenia v postprodukcii umožnili tvorcom prepracovať film tak, aby zdôraznil LGBTQ témy.

Russell Crowe hrá vo filme herca, ktorý hrá exorcistu, ktorý začína prejavovať známky posadnutia. Joshua Miller režíroval a napísal scenár spolu s M.A. Fortinom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Exorcism (@theexorcismfilm)

„Skutočne sme tam chceli zachovať ten queer príbeh, keďže sme queer filmári,“ povedal Miller UPI v nedávnom rozhovore pre Zoom. „Niektorí ľudia si mysleli, že to nie je také návykové.“

V príbehu je Anthony Miller (Crowe) odcudzený Hollywoodu a svojej dcére Lee (Ryan Simpkins). Anthony dostane druhú šancu hrať vo filme a vykúpi sa s Lee po tom, čo jeho drogová závislosť spôsobila, že sa predtým odcudzili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Exorcism (@theexorcismfilm)

Lee má vzťah s inou členkou tímu (Chloe Bailey) a sú to queer dievčatá, ktoré nakoniec vykonávajú exorcizmus. Fortin dodal, že ženy, ktoré exorcizujú muža, sú obrátením tradičných exorcizmov medzi mužským kňazom a ženským subjektom.

Simpkins, ktorá vyšla na svetlo sveta v roku 2020 a používa ich zámená, povedala, že k tejto úlohe ju pritiahla zvláštnosť jej postavy. Absolvovala konkurz so scénou exorcizmu. Pre nich bolo jednoduchšie vžiť sa do momentu na natáčaní ako na jej konkurze.

Zdroj: Joachim Schnürle/Pexels

„Len som kričala do obrazovky počítača v mojej spálni, čo bolo naozaj ťažké,“ povedala Simpkins. „Keď tam hľadíš na Russella, ktorý bol oblečený ako kňaz celý od krvi, cítiš sa skutočnejšie.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre