in

Vaiana dostane svoju hranú verziu. Potvrdil to Dwayne Johnson, ktorý sa už pripravuje na natáčanie

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson prezradil skvelú správu. Ďalšia animovaná rozprávka od Disneyho dostane svoju realistickú podobu. Ak sa vám teda páčila rozprávková Vaiana (známa aj ako Moana), určite vás poteší správa, že je po Ariel na rade práve ona. Píše o tom portál People.

Rozprávka Vaiana: Legenda o oceáne mala u nás premiéru 1. decembra 2016 a získala si úspech malých i veľkých divákov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Podcast4scifi (@podcast4scifi)

51-ročný herec potvrdil, že sa čoskoro pustí do produkcie hranej adaptácie Disneyho animovaného filmu Moana z roku 2016. „Môj ďalší projekt, ktorý budem točiť, je hraná verzia Moany,“ prezradil v The Tonight Show moderátorovi Jimmymu Fallonovi.

Dwayne Johnson si zahrá postavu Mauiho, ktorému predtým prepožičal svoj hlas. Bude tak prvým hercom v Disneyho rozprávkach, ktorý bol dabérom i hercom tej istej postavy.

Na režisérsku stoličku zasadne Thomas Kail, ktorý bude riadiť celý pripravovaný projekt, pričom Lin Manuel-Miranda sa vráti ako skladateľ všetkej pôvodnej hudby, ktorá sa objavila v animovanej verzii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chip and Company (@chipandco)

Krátko po oznámení Johnson prezradil, že pripravovaný živý remake by sa mal dostať do kín 27. júna 2025.

„Tento príbeh je mojou kultúrou a tento príbeh je symbolom milosti, many a sily bojovníka nášho ľudu. Našu kultúru nosím hrdo na svojej koži a vo svojej duši a táto životná príležitosť znova sa dať dokopy s MAUI-m, ktorý je inšpirovaný duchom môjho zosnulého starého otca, vysokého náčelníka Petra Maivia, ma zasahuje naozaj hlboko,“ napísal The Rock na sociálnej sieti.

Zdroj  Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre