in

Viac ako 3 roky a stále pokračuje: Prečo Woody Harrelson nemá mobil?

Známy americký herec Woody Harrelson viac ako 3 roky nemal mobilný telefón a stále pokračuje v tomto zvyku. Prečo?

Woody Harrelson pochádza z Texasu a 23. júla 2024 oslávi svoje 63. narodeniny. Je známy z mnohých filmov. Za všetky spomeňme aspoň  Ľud verzus Larry Flyn (1996), Tenká červená čiara (1998) alebo Táto krajina nie je pre starých (2007).

Mnohí ho tiež poznajú z franšízy filmov Hunger Games, kde učinkoval vo filmoch z rokov 2012 – 2015. V roku 2023 s ním vyšiel jeden film s názvom Šampióni, tento rok by sa mal objaviť až v štyroch snímkach.

Zaujímavé je, že kým väčšina populácie sa nevie odtrhnúť od svojho telefónu, Woody Harrelson ho už 3 roky vôbec nepoužíva. Herec o tomto svojom rozhodnutí hovoril v epizóde podcastu Where Everybody Knows Your Name.

Harrelson tam uviedol, že sa pristihol pritom, že na telefóne trávi až príliš veľa času. To ale nie je jediný dôvod. Umelec totiž časom cítili, že mobil ho obmedzuje.

Autor tejto fotografie je LBJLibraryNow

Povedal: „Len sa mi nepáči, keď musím byť kedykoľvek k dispozícii akejkoľvek ľudskej bytosti.“Ďalej dodal, že mobil nikdy nepoužíval ako telefón na volanie, ale len na písanie.

Viete si predstaviť život 3 roky bez mobilného telefónu? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si o tomto Harrelsonovom rozhodnutí myslíte vy.

P.S. Prečítajte si aj náš starší článok. Woody Harrelson priznal, že sa musel nafajčiť, aby prežil „brutálnu večeru“ s Donaldom Trumpom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre