in

Vin Diesel potvrdil účinkovanie v ďalšom pokračovaní Rýchlo a zbesilo

Vin Diesel informoval fanúšikov o budúcnosti svojej série Fast and Furious uprostred svojich právnych problémov. Diesel sa v piatok podelil s fanúšikmi na Instagrame s tým, že sa v ten deň stretol so scenáristami a tímom, ktorý stojí za plánovaným finále série akčných filmov Universal Pictures.

Zdroj: andre almeida/Flickr

Ide o prvú verejnú aktualizáciu filmovej ságy po tom, čo Dieselov bývalý asistent zažaloval Diesela za sexuálnu deviáciu v decembri v dôsledku údajného incidentu z roku 2010 v hoteli počas produkcie Fast Five. Diesel, ktorý hrá vo filmoch zameraných na autá, akúkoľvek vinu poprel.

„Práve skončilo naše rýchle stretnutie na konci týždňa so scenáristami a celým tímom… povedať, že vzrušenie z nášho finále bolo neuveriteľne silné, je slabé slovo,“ napísal Diesel vo svojom piatkovom príspevku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FAST X (@furiousfans)

Ďalej poďakoval fanúšikom za podporu franšízy a dodal: „Toto veľké finále nie je len koniec; je to oslava neuveriteľnej rodiny, ktorú sme spolu vybudovali!“ Táto správa predstavuje pozoruhodný vývoj vzhľadom na záujem o to, aký vplyv, ak nejaký, môže mať súdny spor na budúcnosť franšízy.

Fast X, 10. diel zo série Rýchlo a zbesilo, v ktorom hrá Diesel ako pretekársky fanatik Dom Toretto, prišiel do kín v máji a v celosvetových pokladniach prekonal 700 miliónov dolárov. Okrem finále, v ktorom bude hrať Diesel, sa pripravuje ďalší film, v ktorom si zahrá Dwayne Johnson a ďalší z Fast crew.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FAST X (@furiousfans)

Minulý týždeň Dieselova návšteva na odovzdávaní cien American Cinematheque Awards v Los Angeles znamenala jeho prvé verejné vystúpenie od súdneho konania. Ako jeden z významných hostí, ktorí vzdávajú hold ocenenej Helen Mirren, Diesel poďakoval oscarovej herečke, ktorá mala úlohu vo filme Fast X, za to, že ho pozvala vystúpiť. Vydanie pokračovania Fast X od režiséra Louisa Leterriera je naplánované na 4. apríla 2025.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre