in

10+ bizarných a zábavných life hackov, ktoré ti zlepšia náladu

Do dnešnej kompilačky sme vybrali niekoľko bizarných life hackov, ktoré treba brať s určitým nadhľadom a humorom. Ktorý z týchto life hackov by si vedel využiť vo svojom živote? Pochvál sa v komentároch!

#1

Sedeli sme s manželkou na gauči a pozerali film. Zrazu som začul, že mi prišla správa, tak som sa postavil a išiel skontrolovať telefón, ktorý som mal v kuchyni. Bola to správa od mojej manželky: „Prines mi prosím zemiakové lupienky, keď pôjdeš späť.“

 

#2

Môj otec si do reštaurácie berie vždy ovládač, aby si tam mohol prepnúť jeho obľúbený kanál.

 

#3

Keď máš na nejakom oblečení škvrnu, jednoducho ju obtiahni fixkou a urobíš z toho dizajnový a jedinečný kúsok oblečenia. Napríklad moja škvrna vyzerá ako nejaký ostrov …

 

#4

Nikdy nebuď smutný cez víkendy alebo sviatky. Nechaj si plakanie na pracovné dni a dostávaj za to zaplatené!

 

#5

Prihlásila som sa na online hodiny skupinového cvičenia, ktoré bolo na mňa až príliš ťažké. Takže keď tréner povedal, aby sme urobili plank, rozhodla som sa urobiť jeho upravenú verziu. Vypla som počítač a išla som si urobiť palacinky.

 

#6

Zistila som, že niektoré kúsky nábytku proste netreba skladať.

 
 

 

#7

Môj brat chcel zmerať výšku jeho stromov. Toto je spôsob, akým to urobil:

 

#8

Keď ťa pohryzie žralok, vráť mu to. Pravdepodobne ti to v záchrane života nepomôže, ale žralok bude taký, že „čo to k*rva?“

 

#9

Tinder life hack: Nahral som všetky fotky otočené dole hlavou. Dievčatá teda musia otočiť telefón dole hlavou a až potom si uvedomia, aký som škaredý. Potiahnu teda doľava, no v skutočnosti to bude doprava a bing, bang, bum, mám match!

 

#10

Potrebovala som nájsť spôsob, ako zabrániť psovi liezť na tieto schody. Problém vyriešený …

 

#11

Life hack do posilky: Cvičte s rozumom!

Veľa ľudí v posilke zdvíha ťažké váhy. Pravdou však je, že ľahšie váhy sa dvíhajú oveľa ľahšie a musíš na to vynaložiť menej námahy!

 

#12

Keď má nejaký muž otvorený „kokpit“, nestrápňuj ho na verejnosti tým, že mu to povieš. Proste prídi za ním a nenápadne mu ho zapni.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Víno a ženské nohy

12 dôkazov, že pitbull ti môže ublížiť jedine svojou rozkošnosťou