in

10 ľudí sa podelilo o bizarné veci, ktoré zažili v dome niekoho iného

Do dnešnej kompilačky sme vybrali niekoľko priznaní ľudí, ktorí videli v dome iných ľudí rôzne bizarnosti, ktoré však domáci považovali za úplne normálne.

#1

Môj 6-ročný brat raz prišiel domov od kamaráta rozrušený a zmätený. Keď mama začala zisťovať, čo sa stalo, dozvedela sa, že rodičia jeho kamaráta otvorene pozerajú p*rno pred ich deťmi. Od vtedy ho tam mama nepustila už ani raz.

 

#2

Keď som mal asi 10 rokov, prespával som u kamarátky. Po jej dome sa pohyboval nejaký muž, no vedel som, že jej rodičia sú rozvedení, a tak som sa opýtal kto to je. Povedala mi, že nevie. Jej mama mala asi každý týždeň nového priateľa.

 

#3

Prvýkrát som prišiel do domu môjho kamaráta a v obývačke mali asi 8 sedačiek. Nebola to až tak veľká miestnosť a pripomínala skôr nejaké bludisko ako obývačku. Viacej som sa radšej nepýtal.

 

#4

Raz som bol na návšteve a mali špeciálnu miestnosť, kde nechávali psa vykonať potrebu priamo na zem. Nevyzeralo to tak, že by ju často upratovali.

 

#5

Keď som mal asi 7 rokov, kamarát ma pozval na večeru. Problém bol v tom, že pri stole sa nesmela piť voda. Napiť som sa mohol až v kuchyni, keď som o to požiadal.

 

#6

Keď som bola u kamarátky na záchode, došiel mi toaletný papier. A tak som začala hľadať v skrinke pod umývadlom. Namiesto papiera som však našila papierovú tašku, do ktorej hádzali použité tampóny. Tú tašku však nevyprázdnili pravdepodobne niekoľko mesiacov. Zostala som bez slov.

 

#7

Boli sme sa pozrieť na jeden dom a súčasní majitelia mali pri každých dverách a pri každom okne malé kamenné sošky anjelov. Aby ste sa dostali dnu, museli ste sochu odtlačiť nabok.

 

#8

U kamaráta majú zarámovanú dieru v stene. Kamarát sa raz psychicky zrútil a urobil dieru do steny v ich obývačke. Jeho matka to zarámovala.

 

#9

Mama mojej priateľky chodila po dome len v spodnej bielizni (aj v mojej prítomnosti). Žiadne tričko, nohavice či pyžamo, proste len spodná bielizeň. Bolo to skutočne divné.

 

#10

Bol som na večeri u kamaráta. Všetko bolo v poriadku do momentu, kedy nezobrali mačku, nedali ju na stôl a nechali ju voľne jesť z tanierov. Bolo to pre mňa skutočne nechutné a keď som mačku odstrčil preč, všetci začali na mňa škaredo pozerať.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre