in

Vtipné veci, ktoré deti povedali a nechápu, čo je na nich zlé

Deti boli vždy svojské a to sa odráža aj na spôsobe, akým komunikujú. Niekedy si spoja súvislosti, ktoré by vám ani len nenapadli a vy tak neviete, či sa smiať, alebo plakať.

#1 Moje trojročné dieťa nazýva môj sprej do nosa „mamin špeciálny liek do nosa“ a teraz si moji susedia myslia, že užívam kokaín.

Image by user18526052 on Freepik

#2 Moja neter v škole povedala, že sa jej vždy chce spať, keďže jej dávame do desiaty trávu. Je to petržlenová vňať. 

pixabay.com

#3 9-ročný bratranec: Fajčíš?

Ja: Áno

9-ročný bratranec: Vieš, že fajčenie skracuje život

Ja: Áno, viem

9-ročný bratranec: Koľko máš rokov?

Ja: 18

9-ročný bratranec: Vidíš, keby si nefajčil, mal by si 28

pixabay.com

#4 Môj osemročný syn sa ma v aute spýtal, či môže rozhodiť konfety, ktoré má vo vrecku. Najprv som mu povedala nie, a potom som sa ho spýtala, prečo má vlastne vo vrecku konfety. Sú to vraj konfety pre prípad núdze, ak by počul nejaké dobré správy.

pixabay.com

#5 Môj 9-ročný synovec si chcel spraviť profil na Facebooku, no jeho mama mu to zakázala. A tak sa rozhodol spraviť si ho poza jej chrbát, no bol rýchlo odhalený, keďže jej poslal žiadosť o priateľstvo. 

pixabay.com

#6 Môj syn sa ma práve opýtal, ako je možné, že viem jeho meno. A ja dnes fakt nemám chuť na túto otázku.

pixabay.com

#7 Gratulujem malému dievčatku, ktoré som dnes videla v kočíku a ktoré ukázalo na môjho psa a hrdo prehlásilo „prasa“ 

pixabay.com

#8 Môj 5-ročný synovec sa ma spýtal, čo to mám na sebe. Povedala som mu, že sú to slnečné okuliare a vysvetlila mu, že chránia moje oči pred slnkom. Potom som sa ho spýtala, či si ich chce vyskúšať a on súhlasil. Nasadil si ich, pozrel sa priamo do slnka, a potom mi ich hneď vrátil, keďže prehlásil, že nefungujú. 

pixabay.com

#9 Hral som volejbal s malými deťmi a jedno z nich omylom zasiahla lopta priamo do hlavy. Rýchlo som zisťoval, či je v poriadku a on mi odpovedal: „Jasné, som fakt silný. Sleduj.“ A potom sa sám udrel päsťou do tváre. 

pixabay.com

#10 Vypisovala som pohľadnicu pre kamarátku, aby som jej vyjadrila úprimnú sústrasť. Môj 5-ročný syn ma zbadal a opýtal sa ma, čo robím, tak som mu vysvetlila, že kamarátkina mama zomrela, a tak jej píšem, že ma to mrzí. Odpovedal: „Ale len preto, že si milá, však? Nie preto, že si ju zabila?“ 

pixabay.com

#11 Moja štvorročná dcéra nechcela prestať plakať, tak som sa jej spýtala, čo sa stalo.

Dcéra: Ak by moje prsty boli fixky, zničili by celý gauč

Ja: Ale tvoje prsty nie sú fixky

Ona: Povedala som AK!

pixabay.com

#12 Dievča, ktoré zvyknem strážiť, malo spraviť do školy projekt o niekom, kto je podľa nej hrdina. Navrhla som jej Bethany Hamilton a vysvetlila jej, ako prežila útok žraloka a stále surfuje, aj keď prišla o ruku. Nechcela mi veriť, tak som jej ukázala fotky a popri tom som našla aj fotky jej syna. Spýtala sa ma, ako je možné, že ona má obe ruky. Nikdy som si nemyslela, že budem musieť vysvetľovať, že útoky žraloka nesúvisia s genetikou. 

pixabay.com

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre