in

7 vtipných príbehov s deťmi, ktoré krásne ukazujú jednoduché detské zmýšľanie

Deti sú radosť, až kým vám nelezú krkom. Na (ne)šťastie sú nevyhnutné na pokračovanie ľudskej rasy, takže sa ich len tak nezbavíme. Ale jedna z najlepších vecí na deťoch je, sledovať ich, ako robia ch*joviny, pretože ich malé mozočky fungujú v nepredstaviteľne vtipných smeroch.

 

 

#1 Keď som bol dieťa, tak som si myslel, že len inteligentní ľudia nosia okuliare. Povedal som rodičom, že mám problém so zrakom, tak ma zobrali k môjmu očnému a predstieral som, že mám slabý zrak. Dopadol som tak, že som nosil okuliare, vďaka ktorým som mesiac nič nevidel, až som sa konečne priznal. Bol som totálny idiot. 

 

#2 Jedného dňa som bol v autobuse a dve desaťročné deti sedeli predo mnou. Jedno z nich zahlásilo, že mu rodičia nechcú dovoliť psíka, tak pozeralo do slnka, aby osleplo a mohlo dostať vodiaceho psa. Bezpochyby len kecalo, ale musíte uznať jeho vynaliezavosť. 

 

#3 Moja dcéra bola vždy typ dievčaťa „rozmýšľať neskôr“.

 

#4 Učiteľka zo škôlky môjho 6 ročného dieťaťa robila „prineste mi ___“ hru cez zoom vyučovanie a chcela od detí, aby priniesli zvieratko, ktoré majú na dosah. 

V momente, keď som sa otočila, tak vidím svojho 6 ročného potomka niesť môjho 2 ročného potomka ukázať učiteľke. 

 

#5 Keď som bol dieťa, miloval som jahody tak veľmi, že som ich žral, až kým mi nebolo zle. Hľa tu je jeden z tých dní. 

 

#6 Môj 1.5 ročný zažíva mentálne zrútenie, pretože mu nedovolím zjesť krém na vyrážky pred spaním.

 

#7 Moja malá sestra zistila, že jedna z jej pokémon kartičiek je falošná, ale miesto toho, aby ju vyhodila, rozhodla sa, že najlepší spôsob, ako sa jej zbaviť, ju zožrať.

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre