in ,

Vyšiel nový kontroverzný dokument o transmaxxer ľuďoch. Muž v ňom hovorí, že túžil po „ženských privilégiách“

Nemýľte si pojmy trans a transmaxxer. Ľudia s označením transmaxxer totiž neprechádzajú tranzíciou kvôli tomu, že sa narodili v zlom tele, ale kvôli tomu, že chcú privilégiá a výhody opačného pohlavia. Píše o tom portál LADBible.

Slovník Urban Dictionary navyše tvrdí, že do tohto pojmu často spadajú ľudia, ktorí sa rozhodli prejsť tranzíciou a stať sa ženami z dôvodu, aby sa zbavili nedobrovoľného celibátu (incel). Jednoducho muži, ktorí boli odmietaní ženami natoľko, že sa rozhodli skúsiť šťastie ako ženy.

Zdroj: YouTube/Channel 4 Documentaries

V dokumente – ktorý je súčasťou série Life Uncovered na Channel 4 – sa moderátor Ben Zand stretáva so Sammym, mladým transmaxxerom, ktorý sa predtým stotožňoval s kultúrou incel.

(Incel = involuntary celibate = nedobrovoľne v celibáte – väčšinou muži, ktorí prejavujú extrémne správanie voči ľuďom, ktorí majú sex, keďže oni sami ho nemajú) 

Vysvetľujú, že pred prechodom nevyzerali ako „mužný chlap“, ale teraz si osvojili ženskú identitu a užívajú si, že im muži „veľa ponúkajú“.

Počas nového dokumentu si Ben a Sammy prečítajú ‚transmaxxing manifest‘, kde jeden transmaxxer načrtáva výhody tranzície z muža na ženu. K nim patria napríklad „čistejšie a vo všeobecnosti príjemnejšie kúpeľne“, „celotelový orgazmus“, „prsia sa stanú citlivé“, „jemnejšia pleť“, „schopnosť prilákať cis lesbičky“ alebo „zastavenie vypadávania vlasov“.

Tiež sa tam spomína že: „Ľudia sa k vám budú správať lepšie, ak si budú myslieť, že ste žena.“

Manifest tiež tvrdí, že byť transmaxxerom „je oveľa lepšia voľba“ ako byť incel.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre