in

Vyšiel nový trailer k filmu Garfield. Ukazuje návrat postavy, na ktorú ste už určite zabudli

Bol vydaný nový trailer k filmu The Garfield Movie (Garfield vo filme), ktorý ukazuje návrat postavy po viac ako troch desaťročiach. Zároveň je to prvý animovaný film o Garfieldovi, ktorý sa dostane do kín. Píše o tom CBR.

Po predtým zverejnenom traileri nový trailer k filmu The Garfield Movie odhaľuje nové zábery z animovaného filmu. Nový trailer s Chrisom Prattom ako hlasom Garfielda sa zameriava na pôvod oranžového kocúra, ktorý sa vracia do obdobia, keď ho prvýkrát objavil Jon Arbuckle (Nicholas Hoult). Samozrejme nechýba ani psí kamarát Odie (Harvey Guillén) a objaví sa aj Garfieldov stratený otec Vic.

Zdroj: DNEG Animation – © 2023 Project G Productions, LLC

Trailer obsahuje aj nový pohľad na návrat zabudnutej franšízovej postavy. V pôvodnom kreslenom seriáli Garfield and Friends sa občas objavil nepríjemný klaun menom Binky a letmo sa objavil aj v komikse.

Prvý trailer obsahoval nápovedu niečoho, čo sa zdalo byť hračkou klauna Binkyho, ktorú zakrývala narodeninová torta. Nový trailer odhaľuje lepší pohľad na Binkyho na obale škatule od cereálií. Zatiaľ však nie je jasné, či bude Binky skutočne hovoriť alebo interagovať s akýmikoľvek postavami vo filme a počkať si na to budeme musieť do 2. mája, kedy bude mať film premiéru v kine.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre