in

Vyšiel trailer k seriálu Presumed Innocent s Jakeom Gyllenhaalom, v ktorom trvá na tom, že je nevinný

„Neviem, koľkokrát to mám povedať,“ vyhlási v jednom momente upútavky Gyllenhaalova postava Rusty Sabich, ktorý sa všetkých snaží presvedčiť, že je nevinný.

Film Presumed Innocent, ktorý má premiéru 12. júna na Apple TV, vychádza z bestselleru Scotta Turowa z roku 1987 o prokurátorovi (Gyllenhaalov Rusty), ktorý je obvinený z vraždy kolegyne (Renate Reinsve), s ktorou mal pomer. Román bol predtým adaptovaný pre celovečerný film z roku 1990, v ktorom si hlavnú úlohu Rustyho zahral Harrison Ford.

Zdroj: Apple TV

Limitovaný seriál vzniká pod taktovkou showrunnera Davida E. Kelleyho – veterána advokátskych drám od seriálu Zákon v L.A. po seriál Lincoln Lawyer a výkonného producenta J.J. Abramsa. Spoločnosť Apple si seriál objednala začiatkom roka 2022.

V seriáli účinkujú aj Ruth Negga, Bill Camp, O-T Fagbenle, Chase Infiniti, Elizabeth Marvel, Nana Mensah, Renate Reinsve, Peter Sarsgaard a Kingston Rumi Southwick, pričom Negga hrá kľúčovú úlohu Rustyho manželky a Sarsgaard hlavného prokurátora v Rustyho prípade.

Podľa opisu spoločnosti Apple bude táto verzia Turowovho príbehu skúmať „posadnutosť, sex, politiku a silu a hranice lásky, keď obvinený bojuje o udržanie svojej rodiny a manželstva“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre