in

Vyzerá na 40, no má o desiatky rokov viac. Jej liekmi na mladosť sú vodka, „mekáč“ a…?

Určite sa Vám už v živote prihodilo, že niekto tipoval Váš vek a bol poriadne ďaleko od pravdy. Niektorým z nás prihodili zopár rokov navyše, iných urobili mladšími než v skutočnosti boli. Jedným z takýchto páchateľov by sme boli my všetci, keby nám dal niekto tipovať vek Very Wangovej – módnej návrhárky z New Yorku.

Zdroj: ShortcutBooks/YouTube, The List/YouTube

Verte či nie, Američanka sa narodila len 4 roky po skončení 2. svetovej vojny a to 27. júna 1949. Pred pár mesiacmi tak oslávila krásnych 74 rokov. Tomuto číslu ľudia nechcú vôbec veriť, čomu sa niet čo čudovať. Wangová vyzerá ako keby mala minimálne o 30 rokov menej. Čo za tajomstvo je ukryté za touto výzorovou anomáliou vzhľadom na jej vek?

Nie, nie sú za tým nijaké čary, kúzla a ani elixíry života. Vera sa pre Page Six priznala, že za svoj vzhľad je vďačná najmä „surovinám“, ktoré by výživoví poradcovia najradšej zniesli zo sveta. Vodka, jedlo z McDonaldu a americké šišky alias donuty.

„Áno, konzumujem jedlá z McDonaldu. Objednávam si ich dennodenne po dobu dvoch týždňov. Potom to zmením,“ vyjadrila sa pre spomínaný celebritný magazín pričom dodala, že z času na čas nepohrdne koktailom so základom vodky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vera Wang (@verawang)

„Milujem donuty plnené smotanou a posypané cukrom. Je to ako želatínový donut, ale vo vnútri je vanilkový krém. Mám rada aj ružovú polevu s posýpkou!“ podporila svoje kontroverzné vyjadrenia 74-ročná návrhárka. Aby sme však neostali len pri rozporuplných radách, Wangová nedávno priznala aj ďalšie faktory vplývajúce na jej mladý vzhľad.

„Ľudia mi neveria, keď to hovorím, ale práca vás udržuje mladými. Udržuje vašu myseľ a ducha mladými, čo podľa mňa ovplyvňuje aj vaše telo. Samozrejme spánok, zdržiavanie sa mimo priameho slnečného žiarenia bez natretia opaľovacím krémom a správne osvetlenie sú taktiež dôležité,“ doplnila v inom rozhovore. Tak priatelia, už vieme, ako na to.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1354: Čakal som niečo iné.

15 ľudí, ktorí vo svojom okolí objavili hotové poklady