in

Výziev sa nebojí a je šampiónkou v skákaní z útesov. Teraz pokorila tobogan, na ktorý majú ženy zákaz vstupu

Rhiannan Ifflandová, odvážna hľadačka vzrušenia a potápačka svetovej triedy, sa len niekoľko dní po tom, čo sa previezla na nebezpečnom tobogane, ktorý bol zakázaný pre ženy, pustila do úplne novej výzvy.

Tridsaťdvaročná austrálska potápačka z útesov skočila z balkóna a vykonala ďalšie tri vzrušujúce skoky, aby obhájila titul majsterky sveta v ženskej súťaži Red Bull Cliff Diving World Series.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Red Bull Cliff Diving (@redbullcliffdiving)

Obhajkyňa titulu majsterky sveta je známa svojimi dychberúcimi skokmi zo závratných výšok. S nebojácnym duchom a neukojiteľnou chuťou po dobrodružstve sa vznáša vo vzduchu, s gráciou sa krúti a otáča, než sa ponorí do vody.

Jej pozoruhodný talent jej priniesol množstvo ocenení a obdiv fanúšikov na celom svete. Táto športovkyňa, ktorá vyhľadáva vzrušenie, je priekopníčkou vo svojom športe, ktorým je skákanie z útesov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rhiannan Iffland (@rhiannan_iffland)

Vo veku 17 rokov sa táto samozvaná milovníčka adrenalínu chcela stať policajtkou v rodnej Austrálii. Svojich ambícií bojovať so zločinom sa však vzdala, keď si uvedomila, ako veľmi sa baví pri vystupovaní a zabávaní davov na výletných lodiach. Šampiónka v potápaní priznala, že keď sa potápa z nového miesta, je to pre ňu „desivé“.

Je to len niekoľko dní, čo sa šampiónka v skokoch do vody stala virálnou, keď zdieľala video, na ktorom sa spustí na extrémnom tobogane v rakúskom dobrodružnom parku Area 47.

Na videu, ktoré na Instagrame nazbieralo takmer 150-tisíc pozretí, Rhiannan ukazovala na nápis, ktorý hovoril, že ženy nesmú na tobogan kvôli riziku zranenia. „Ženy očividne nesmú ísť na túto šmykľavku,“ znel text na klipe.

Nebojácna austrálska potápačka neskôr priznala, že nikdy nebolo jej zámerom „zosmiešniť bezpečnostné predpisy tohto toboganu“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rhiannan Iffland (@rhiannan_iffland)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre