in

Will Smith odhalil detaily z natáčania Ja, legenda 2. Pokračovanie nadviaže na alternatívny koniec

Will Smith mal jedno zo svojich prvých verejných vystúpení od neslávne známeho ceremoniálu odovzdávania Oscarov 2022, kde dal facku moderátorovi Chrisovi Rockovi, krátko predtým, ako Smith získal cenu za najlepšieho herca. Na filmovom festivale pritom odhalil detaily z natáčania pokračovania Ja, legenda. Píše o tom SCREEN DAILY.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Will Smith (@willsmith)

Počas rozhovoru na Red Sea International Film Festival v Saudskej Arábii Smith povedal: „Zajtra mám telefonát s Michaelom B. Jordanom. Práve prišiel scenár… Pravdepodobne prezrádzam príliš veľa informácií…“

Smith povedal, že zatiaľ čo jeho postava Roberta Nevilla zomrie na konci prvého filmu, extra zábery na DVD obsahovali alternatívny koniec, kde postava prežije – a pokračovanie bude existovať v tomto svete.

„Ideme s mytológiou DVD verzie, kde moja postava prežila,“ povedal Smith a dodal: „Viac vám nemôžem povedať, ale je tam Michael B. Jordan a robíme na tom.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Blex (@blex_media)

Film I Am Legend, ktorý režíroval Francis Lawrence a vydal Warner Bros koncom roka 2007, zarobil na celom svete 585 miliónov dolárov, vrátane 256 miliónov dolárov v Severnej Amerike.

Pokračovanie bolo prvýkrát oznámené na jar 2022, pričom sa vrátil aj Akiva Goldsman, spisovateľ a producent prvého filmu. A hoci presný dátum pokračovania ešte nie je známy, Smith potvrdil, že sa na ňom pracuje a tak sa oň netreba obávať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Will Smith (@willsmith)

K pokračovaniu sa navyše vyjadril aj Akiva a priznal, že inšpiráciu čerpal z The Last of Us. Pre Deadline povedal: „Začne to o niekoľko desaťročí neskôr ako prvá časť. Som posadnutý The Last of Us, kde vidíme svet nielen po apokalypse, ale aj po 20 – 30 rokoch. Vidíte, ako si Zem získava späť svet, a v otázke, čo sa stane, keď človek prestane byť jej hlavným obyvateľom, je niečo krásne. V New Yorku to bude obzvlášť vizuálne.“ Zároveň priznal, že riadiac sa týmto štýlom, sú ich možnosti nekonečné. 

„Sledujeme pôvodnú Mathesonovu knihu a alternatívny koniec na rozdiel od zverejneného konca v pôvodnom filme. Matheson hovoril o tom, že čas človeka na planéte ako dominantného druhu sa skončil. To je naozaj zaujímavá vec, ktorú sa chystáme preskúmať. Bude to viac verné pôvodnému textu,“ dodal Akiva.

Zdroj

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Pár ostal zhrozený po tom, ako zistil nechutnú vec. Šesť mesiacov totiž pili vodu zo záchoda

Nový rally film „Race for Glory: Audi vs. Lancia“ už čoskoro + OFICIÁLNY TRAILER