in

Zabával sa až kým neuviazol v obrovskej váze. Našťastie pre neho mala párty šťastný koniec

Toto doma rozhodne neskúšajte.

Mladík z Alabamy sa rýchlo stal virálnym po tom, ako sa mu počas silvestrovskej oslavy podarilo uviaznuť vo váze. Jeden z jeho kamarátov, ktorý bol tiež na tejto párty, sa totiž rozhodol, že sa o tento bizarný incident musí podeliť s celým svetom.

„Máme muža uviaznutého v dekoratívnej urne na tejto domácej párty v Mountain Brook. Opakujem, máme opitého muža zaseknutého vo veľkej dekoratívnej urne na tejto domácej párty v Mountain Brook. Podrobnosti postnem počas toho, ako sa budú vyvíjať,“ zverejnil používateľ X @CasualThursday. O chvíľu neskôr prezradil, že zatiaľ čo sa zo začiatku zaseknutý mladík zo situácie smial, rýchlo začal panikáriť a museli ho začať upokojovať.

Rovnaký používateľ neskôr informoval, že sa síce stratil v dave, no stále počuje udieranie kladiva a provizórneho dláta/skrutkovača spolu panickým chrčaním zajatého mladíka.

„Ozve sa praskanie a dav jasá. Je na slobode! Urna bola rozbitá a náš hrdina vychádza nezranený. Naša dlhá národná nočná mora sa skončila,“ pridal neskôr. Mladík síce vyviazol bez zranený, no predsa len utrpel stratu – z neznámych dôvodov totiž skončil bez nohavíc. 

Prečo a ako sa mladík, ktorý bol odvtedy odhalený ako Connor Padgett, dostal do vázy, zostáva záhadou. Čo však nie je záhadou je cena vázy. Tá sa neskôr odhadla až na 3000 dolárov. Bola to teda poriadne drahá párty.

Zdroj  Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Seriál Our Flag Means Death bol zrušený. Hoci mal dobré hodnotenia od kritikov aj fanúšikov, ďalšiu sériu nedostane

Bomby zo sociálnych sietí #900 – hľadá si babu z Liptova s nízkym IQ a veľkými prednosťami