in

10 vtipných príbehov o návštevách, ktoré by ste doma zažiť nechceli

V dnešnej kompilačke nájdeš zábavné príbehy o osobách, ktoré by si si domov radšej určite nikdy nezavolal:

#1

Bratova frajerka sa u nás sprchovala dve hodiny. Vytopila nám celú kúpeľňu, voda dokonca začala stekať až do našej kuchyne.

 

#2

Niekto na párty nalial do môjho akvária polku vodky, pretože „moja rybička vyzerala príliš unudene“. Všetkých som vyhodil a utekal vodu rýchlo vymeniť.

 

#3

Keď sme odchádzali na dovolenku, náš rodinný priateľ nás požiadal, či si u nás môže urobiť menšiu oslavu narodenín. Dovolili sme mu to pod podmienkou, že si zaplatí za jedlo a dá na všetko pozor.

V strede našej dovolenky nám zavolala polícia. On si totiž neurobil maličkú oslavu, on usporiadal obrovskú party, na ktorú pozval stovky ľudí. Všetko bolo zničené a dokonca nám nabúral naše auto do steny domu.

 

#4

Prišla k nám moja kamarátka. Rozhodla sa, že si u nás zafarbí vlasy na červeno. Od tej červenej farby nám zašpinila celú novú kúpeľňu, takže som ju nasledujúci deň musela drhnúť s rôznymi prípravkami. Okrem toho išla spať s mokrou zafarbenou hlavou, a tak máme teraz celé obliečky a podušku od červenej farby.

 

#5

Ten idiot hodil môjho psa do bazéna, pretože si myslel, že to bude zábava. Dostal facku a okamžite som ho vyhodila. Nikto sa nebude dotýkať mojej lásky.

 

#6

Mal som kamaráta, ktorý mal nejaký problém s močením. Nikdy sa nedokázal trafiť priamo do misy, a vždy po ňom zostalo všetko navôkol omočené. Najhoršie na tom bolo to, že si odmietal sadnúť a vymočiť sa tak, pretože vraj „nie je baba“. A najhoršie na tom bolo to, že si odmietal po sebe ten „neporiadok“ upratať.

Vždy, keď odišiel, som musel zobrať mop a všetko to poutierať. Bolo to naozaj nechutné.

 

#7

Jeden náš kamarát sa pomočil na stoličku môjho manžela, pretože bol až príliš zaneprázdnený hraním. Navyše nám nič nepovedal, zistili sme to až keď odišiel.

 

#8

Počas celej návštevy mi pľul na podlahu v dome, v domnienke, že ho nevidím.

 

#9

Povedal mi, že si musí odskočiť na wecko. Keď sa 20 minút nevracal, išiel som ho skontrolovať, či je v poriadku. Našiel som ho na počítači mojej matky ako pozerá videá pre dospelých.

 

#10

Prišiel k nám, zobral si svoje h*vno do môjho hrnčeka na kávu a utekal s ním po celej ulici. Bodaj by som len žartoval …

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre