in

Zabudnite na „ghosting“, teraz je nový trend v randení „zombieing“. A je to oveľa horšie

Vytratil sa vám niekedy niekto len tak zo života hoci ste si mysleli, že má o vás záujem? Tak pravdepodobne presne viete, čo je to ghosting. Jedna speváčka a influencerka však teraz predstavila extrémnejšiu verziu a to zombieing. Píše o tom LADBible.

Zdroj: Pexels

Ghosting je, keď zmiznete z niekoho života, zvyčajne náhlym zastavením akejkoľvek komunikácie alebo kontaktu bez varovania. Jednoducho ste si s niekým písali a zrazu sa vám úplne prestal ozývať. Lepšie povedané – vyparil sa ako duch. 

Speváčka a skladateľka Mariel Darling sa obrátila na TikToku, aby vysvetlila, že existuje niečo horšie. „Je to ako ghosting, ale po niekoľkých mesiacoch sa vráti z mŕtvych a ozve sa ti, akoby sa nič nestalo,“ vysvetlila Mariel.

Toto jej video získalo takmer 2 milióny pozretí a ľudia sa podelili o vlastné skúsenosti. Jedna používateľka TikToku napríklad žartovala: „Ten môj má komplex Ježiša Krista, vracia sa každé tri dni.“

@mariel_darling who else has been ✨zombied✨ #dating #relationship #situationship #talkingphase #ghosting #ghosted #toxic #commitment #love #relatable #boys #commitmentissues #girls #bf #single #relationshipadvice ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre