in

Zákazník sa prostredníctvom FB sťažoval na dlhý rad v Bille

Matúš si šiel ráno do do Billy v Apollo Business Centre v Bratislave kúpiť svoj obľúbený parižák ale nanešťastie ho tam čakal rad ako pred bankomatmi počas podpory.

Tak sa rozhodol vyfotiť to a poslať na oficiálnu FB fanpage obchodného reťazca Billa.

 

Začalo to klasickou generickou odpoveďou, ale to čo sa dialo neskôr, vám zatočí hlavou a toho kto to písal zrejme pripraví o prácu.

 

komentare

komentare

 

 

Hneď na to sa začali činiť kreativci a prostredníctvom vtipných obrázkov dali najavo svoje názory na túto atrapu profesionálnej komunikácie.

 

vybavime

 

pohorseny

 

zakaznik

 

facebook

 

Tak ostáva nám len dúfať, že Billa už stihla všetko poriadne preveriť a skrátila rady vo svojich predajniach.

 

 

zdroj

 

   
guest

3 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Luboš Špendel
Luboš Špendel
7 roky dozadu

billa mam s vami zle skusenosti,ked ste mali tu sutaž,na tie vaše hračky,myslim ten angy birds,viete kolko som musel vyhodit penazi,aby som musel nazbierat plny počet tich nalepiek,ked som si chcel zobrat tu hračku pre deti,odrazu už nikde nebola,nesklamali ste len mna,ale hlavne moje deti,ktore sa na tu hračku tešili,odpisali ste mi,že nie všade musia tu hračku mat,ale 2dni pred tym ste ich mali všade,takže od vtedy sa u vas už žiadnych sutaži nezučastnujem,kartu som vam vratil a možete ma bozat v rit,to už je nadavka.Špendel

Ivan Vlkovič
Ivan Vlkovič
6 roky dozadu

V Stupave v BilLA je 8 pokladní a každý večer je to aj 15-20 minút čakania z 8 pokladní ide najviac 5 a úsmevy predavačiek značia o tom, že ich zákazníci naozaj veľmi zaiímajú a sú im plne k dispozícii na základe rozprávkového platu 400 euro. Ovocie a zelenina je často ako keby bola súčasťou závodu naprieč Afrikou a to že funguje len jedna váha je častejšie ako fungujúce 2. Ale sme v EU a možno zásluhou vlády sa odtiaľ dostaneme preč napr. do Afriky tak potom to bude ok.

Peter
Peter
7 roky dozadu

BILLA slovensko. Takéto dlhé čakacie doby sú aj v Holíči. Z 3 pokladní je otvorená len jedna maximálne dve ..nikdy som nevidel otvorené všetky 3 pokladne a nikdy ich otvorené neuvidím.

20 Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #4

Moje koníčky