in

Zatieni nový Mad Max: Furiosa prvý diel?

Nový Mad Max: Furiosa je veľmi očakávaný prequel akčného majstrovského diela Mad Max: Fury Road, nominovaného na najlepší film. Bude to piaty film v sérii Mad Max režiséra Georgea Millera. Tu je všetko, čo vieme o Furiosa: A Mad Max Saga, vrátane obsadenia, štábu, zápletky a nového traileru.

Chris Hemsworth, marvelovský Thor, hrá v úlohe jedného z hlavných darebákov – vojnového magnáta Dementusa. „Je to komplikovaný, násilný, šialený, brutálny človek, ktorý sa narodil v Pustatine,“ povedal Hemsworth o svojej postave počas vystúpenia na brazílskom Comic-Con CCXP koncom novembra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa sinema büyüsü (@sinema.buyusu)

Tom Burke, ktorý stvárnil Orsona Wellesa vo filme Mank od Netflixu, tiež hviezdi a hovorí sa, že bude hrať vodcu jednej zo súperiacich frakcií, ktoré súperia o moc v Pustatine. (Neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie toho, koho hrá Burke alebo Hemsworth, takže mená ich postáv sú v tomto bode len dohady.) Burke nahradil vo filme hviezdu Aquamana Yahyu Abdul-Mateena II po tom, čo musel odstúpiť kvôli problémom s plánovaním. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cinesia Geek (@cinesiageek)

A o čom film vlastne bude? Ako padol svet, mladá Furiosa je vytrhnutá zo Zeleného miesta mnohých matiek a padne do rúk veľkej motorkárskej hordy vedenej Warlord Dementusom. Prechádzajúc cez Pustatinu narazia na Citadelu, ktorej predsedá Immortan Joe. Kým dvaja Tyrani bojujú o nadvládu, Furiosa musí prežiť mnohé skúšky, keď dáva dokopy prostriedky, aby našla cestu domov. Keďže ide o film Mad Max, tieto pokusy budú pravdepodobne zahŕňať niektoré z najnebezpečnejších a najúžasnejších automobilových kúskov, aké ste kedy videli, a všetky sú (väčšinou!) praktickou filmovou tvorbou. Zdá sa, že prvý trailer obsahuje veľa CGI, ale je možné, že efekty nie sú úplne dokončené.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Live For Films (@liveforfilms)

V podstate nič z natáčania Furiosa neuniklo, takže o filme je v tejto chvíli známych len veľmi málo detailov. Prvý trailer a propagačné fotografie debutovali na najväčšom brazílskom Comic-Cone, CCXP, vo štvrtok 30. novembra. Trailer neodhaľuje príliš veľa zo zápletky, ale ukazuje mladú Furiosu po tom, čo bola unesená z jej domu, nakoniec vyrastie a stane sa z nej schopný bojovník. Trailer CCXP odhalil aj nový podtitul k filmu Furiosa: A Mad Max Saga.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre