Prešli roky, dni, mesiace, odkedy na slovenskom internete vznikla stránka Zvrátený Humor. Stránka, ktorá mala od počiatku len jeden cieľ – pobaviť ľudí za každú cenu a urobiť si srandu zo všetkých a pre všetkých. Malá zábavná fanpage na fejsbúku a neskôr web, ktorého príspevky mali pobaviť len pár ľudí. Nikto netušil, čo bude nasledovať. ZH rástlo a rástlo, a tým pádom sa naše príspevky dostaváli k stále väčšiemu počtu ľudí.

Príspevky, ktoré zo začiatku bavili každého sa zrazu stáli “nepohodlné” pre mnohých návštevnikov aj užívateľov. Ani to však nezastavilo rast ZH, a tak sa stal malý web, kde sme chceli zdieľať príspevky pre “pár” rovnako naladených kamošov, zábavnou autoritou na Slovensku, aj v Čechách. Nikdy sme to nepredpokladali, ani to nebol náš zámer. Stáva sa ?

Za “zvrátenosť “ palicou po rici.

S rastom nás čakalo mnoho nepríjemností . Zistili sme, že nie každý sa vie povzniesť nad humor a brať veci s nadhľadom. Prišli prvé tresty, predovšetkým od Facebooku, kde sme zverejňovali príspevky, ktoré sa niekoho mohli dotknúť ako farár školákov.

Ak sme chceli ďalej zabávať museli sme konať, buď nebude ZH vôbec, alebo sa prispôsobí a bude naďalej baviť široké masy. Nielen na Slovensku.

Vitaj zHumor.

Si na novom webe, ale nemaj strach. Stále sme to my! Stále bavíme masy, ale museli sme sa k veciam postaviť čelom.  “Zvrátenosť” už nie je to hlavné, čo nás vystihuje. Avšak, priestor pre nekorektný humor bude stále, ten umrieť určite nenecháme.

Žiaľ, neuvidíš ho na Facebooku alebo kdekoľvek, kde nás zaň môže niekto poje**ť.

Čo to teda znamená zHumor?

Nič ale aj všetko. Nový a jednoduchší názov nám otvára možnosti, doposiaľ nevídané.

  • Kratší znamená väčší – viac rôznych druhov zábavy, viac ľudí z rôznych kútov sveta, proste viac viac.
  • Kratší znamená krajší – To je subjektívne, ale každopádne sme investovali do vizuálu. Ale nie je to pre nás alfa a omega. Bavili sme desaťtisíce aj vďaka skicáru. Zábava je o myšlienke. 🙂
  • Kratší znamená, že vydržíme dlhšie – 4 roky, začínali s nami stránky, o ktorých dnes už nikto nevie. Boli svojho času autoritou, ale pre našu komunikáciu je dôležitý dobrý vzťah s partnermi, ktorí našu zábavu šíria (Facebook / Instagram, Google, ..).

Počkať, čiže už nie “Zvrátený”, hej?

Stále sme to MY. Stále sme žlto-bieli blbci, čo ťa chcú pobaviť. Stále budeme robiť gramatické chyby v príspevkoch a sľubujeme, že budeme aj zvrátení na tých správnych miestach. Stále nás môžeš volať ZH alebo aj Zvrátený Humor. Sme tu, nikam nejdeme, a ani tak skoro ísť nechceme. A preto zHumor !

P.S: Číta sa to zetHumor ale to je snáď jasné 😀

zH Team

12
Zanechať komentár

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
MMXbryndzovepirohybryndzovepirohyRobertozHumor Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Fofa
Fofa

❤❤

kristian.jambor
kristian.jambor

Ok ale chvalabohu že ste neskončili

Cibulák
Cibulák

To s tým farářom ma dostalo XD

Dedy
Dedy

Utri slzu dievča ?Dedy je stále Tu!!!????

Milanko
Milanko

No este aby bol dlhsi. Drzim palce timu zvratencov.