in

Žena (63) a jej manžel (26) očakávajú svoje prvé dieťa

Láska nepozná hranice ani vek, a tento pár je toho živým dôkazom. Napriek 37-ročnému vekovému rozdielu, ktorý ich delí, sa 63-ročná žena a jej 26-ročný manžel rozhodli splniť si svoj najväčší sen – stať sa rodičmi. Ich príbeh, ktorý vzbudzuje pozornosť a vyvoláva rôzne reakcie, je dôkazom toho, že všetko je možné.

 

Pár, ktorý je na internete často skúmaný kvôli veľkému vekovému rozdielu, s radosťou oznámil, že čaká svoje prvé dieťa. Cheryl McCain (63) si získala pozornosť pre manželstvo s 26-ročným Quran McCainom. Ich netradičný vzťah začal, keď obaja pracovali v Dairy Queen. Postupom času sa ich vzťah vyvinul do veľmi medializovaného manželstva, ktoré priťahovalo podporu aj kritiku. Ich láska rozkvitla roky po prvom stretnutí.

Zdroj: Now I’ve Seen Everything

Ich prvé stretnutie, ktoré bolo čisto platonické, nakoniec vyústilo do romantického vzťahu, keď sa im po rokoch nečakane opäť skrížili cesty na čerpacej stanici. On mal vtedy 23 rokov. Po niekoľkých týždňoch spoločne stráveného času vyjadril svoje city k Cheryl a začali spolu chodiť v apríli 2021. V septembri 2021 sa zosobášili a krátko nato si vytvorili spoločné účty na sociálnych sieťach, aby sa o svoju cestu podelili so širším publikom.

Zdroj: leolove_3 / Instagram

Napriek ich šťastiu Cheryline deti s manželstvom silne nesúhlasili. Cheryl lamentovala: „Mám sedem detí, ale stretávam len jedno z nich, pretože ostatné náš vzťah nepodporujú. Bolí ma to, veľmi ma to bolí. Boli celý môj život a zrazu som sa chcela vydať za niekoho, do koho som sa zamilovala, a oni to nepodporovali. Mám 18 vnúčat a vidím vyrastať len tri z nich,“ prezradila.

Napriek náročnej ceste sú však pripravení svoju rodinu rozšíriť.

Zdroj: therealoliver6060 / Instagram

Nedávno Cheryl a Quran odhalili, že netrpezlivo očakávajú príchod ich dieťaťa od náhradnej matky. Cheryl oznámila novinku prostredníctvom videa na TikToku, ktoré obsahovalo obrázky zo sonogramu. Svojim kritikom sa prihovorila vyzývavým titulkom, ktorý znel: „Si príliš stará na to, aby si si zakladala rodinu.

Zdroj: leolove_3 / Instagram

Oznámenie vyvolalo gratulácie aj kritiku.

Cheryl povedala: „Bol to úžasný pocit zistiť, že budeme mať dieťa. Môžeme si založiť vlastnú rodinu. Teraz som šťastnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka tomuto bude naša rodina oveľa šťastnejšia, pretože to dieťa budeme bezpodmienečne milovať.“

@oliver6060

Our baby is otw the McCain family is expanding 💅🏻 #fyp

♬ original sound – Ny

Quran zopakoval jej pocity a povedal: „Keď som sa to dozvedel, plakal som od radosti. Toto bude moje úplne prvé dieťa. Nikdy som necítil takú lásku, ako keď som sa oženil s Cheryl. Dievčatko alebo chlapček, na tom nezáleží. Budeme mať dieťa a začíname náš spoločný život. Aj keď Cheryl nebude biologická matka, krv z vás rodinu nerobí a ona bude tou najlepšou mamou.“

Zdroj: leolove_3 / Instagram

Oznámenie vyvolalo zmes gratulácií a kritiky, ktorá pramenila predovšetkým z pozoruhodného 37-ročného vekového rozdielu medzi nimi. Niektorí jednotlivci sú skeptickí k celej situácii. Jeden komentátor sa pýtal: „Ako je to vôbec možné?“

Či príchod ich dieťaťa otvorí cestu k zmiereniu v rámci rodiny, ukáže až čas.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre