in

Žena, ktorá dočasne oslepla kvôli tetovaniu očných bielok, si ich dala potetovať znovu

Austrálčanka Amber Luke, prezývaná „Dračie dievča“, je opäť v centre pozornosti po tom, čo si nechala po druhý raz potetovať očné bielka. Amber má 98% svojho tela pokrytého tetovaniami a ani skúsenosť, ktorá ju na tri týždne oslepila, ju neodradila od ďalšieho pokusu.

Amber sa vybrala až do São Paula v Brazílii, aby si 18. mája nechala natrvalo zafarbiť očné bielka modrou a čiernou farbou. Tentoraz sa zverila do rúk tatéra menom Gattoo Moreno, aby predišla komplikáciám z predchádzajúcej procedúry, ktorú jej optometristi označili za viac ako nepodarenú. Po návšteve optometristu po prvom pokuse o potetovanie očných bielok zistila, že prvá procedúra bola neodborne vykonaná, čo spôsobilo jej dočasnú slepotu.

„Chcela som si vziať späť to, čo mi právom patrí,“ povedala Amber pre What’sTheJam. „Po prvom pokuse o toto tetovanie som sa cítila okradnutá, nezaslúžila som si takú zlú skúsenosť. Tentoraz som však ohromená výsledkom, skoro som sa rozplakala od šťastia.“

Procedúra trvala len 20 minút a vykonávali ju pomocou injekcie s vegánskym atramentom, ktorý sa pomaly vstrekoval do bielka. Amber musela počas zákroku zostať úplne nehybne a pokojne, pretože akýkoľvek špatný pohyb by mohol viesť k úplnej slepote.

Keď bola na zákroku prvýkrát, tvrdí, že ju tetovanie očí príšerne bolelo, tentokrát však vraj necítila nič. Amber je teraz spokojná so svojím novým vzhľadom a hrdá na to, že prekonala traumu spojenú s predchádzajúcim nepodareným pokusom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre