in ,

Žena, ktorá spala s 500 mužmi tvrdí, že by to mali urobiť všetci

Každý si niekedy v živote položí otázku: Ako má vedieť, či sa vo svojom partnerskom živote rozhodol pre toho pravého alebo pre tú pravú? Ako môžeme vedieť, že sme si vybrali toho správneho partnera, poprípade správnu partnerku?

Samantha Phillips, bývalá modelka časopisu Penthouse a aktuálne konzultantka pre mladšie herečky vo filmoch pre dospelých, má práve na túto otázku jasnú odpoveď.

Podľa jej slov je jediným spôsobom, ako vedieť, či ste si k sebe vybrali toho správneho človeka, nazbierať dostatok skúseností. A čo to v praxi presne znamená? Presne to, čo urobila ona, mala intímne chvíle s viac ako 500 mužmi.

Údajne, muž, s ktorým sa rozhodnete zostať po vyskúšaní 500 iných mužov, je vo vašich očiach 100% špeciálny a iný než všetci ostatní, pretože pred ním ste si už vyskúšali všetko, viete, čo presne sa vám na mužoch nepáči a čo sa vám naopak páči.

Mohli by sme sa však hádať o tom, či sa dá takýmto spôsobom spoznať všetky stránky človeka, alebo len tie fyzické. Vzťah predsa nie je len o tom, ako to funguje v posteli. Na druhej strane, nikto z nás nechce mať po čase pochybnosti alebo potrebu vyskúšať niečo, čo predtým nemal možnosť skúsiť.

Samantha dokonca prirovnala hľadanie toho pravého k švédskym stolom. Vyskúšať musíte kúsok od všetkého, aby ste zistili, ktoré jedlo vám chutí zo všetkých najviac. Určitý zmysel táto logika dáva. Či vás ale váš budúci vyvolený neodmietne práve kvôli tomu, že ste ochutnali 500 kusov rôzneho mäsa, to už je otázne.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre