in

Žena ľutuje, že minula 10.000 libier na tetovania. Nazývajú ju „zlým dievčaťom“.

Žena s rozsiahlymi tetovaniami prijíma extrémne opatrenia, aby sa zbavila nechceného stereotypu „zlého dievčaťa“. Lauren Burnsideová, závislá na tetovaní, minula 10 000 libier na 19 rôznych tetovaní po celom tele. Avšak hneď po dokončení každého jedného „ľutovala“, pričom prvé tetovanie si dala, keď mala len 18 rokov.

Zdroj: Pexels/Pixabay

Vďaka tomu, že ju ľudia odsudzovali kvôli jej vzhľadu, sa odhodlala a začala proces odstraňovania – čo ju bude stáť odhadom dvojnásobok toho, čo pôvodne minula na tetovanie.

Jej prvé tetovanie v 18 rokoch bolo inšpirované kvetinovým čiernym tetovaním Lady Gaga a Lauren sa rozhodla pre sadu ruží na bruchu, čo potom podnietilo jej závislosť a chcela viac. Teraz, keď má 30 rokov, začala „nenávidieť“ svoje tetovania a skutočnosť, že ľudia kvôli nim neustále predpokladajú, že je „zlé dievča“.

Zdroj: AnnieSpratt/Pixabay

Študentka psychológie z Austrálie povedala: „Všetko som oľutovala takmer okamžite po tom, čo som si ho dala. Nevedela som sa zastaviť – bola som závislá.“ Lauren minula na svoje tetovania celkovo 20 000 AUD (10 448 libier) a tvrdila, že pôvodne si ich dávala ako „mechanizmus zvládania boja s depresiou“ a keď mala 25 rokov, jej telo bolo celé pokryté tetovaním.

Odhodlanie sa však rýchlo vytratilo, lebo sa stala predmetom kritiky zo strany svojej rodiny a upútala nechcenú pozornosť verejnosti. „Mám pocit, že tetovanie je to prvé, čo ktokoľvek uvidí, keď mám na sebe šortky alebo šaty, a cítim sa neuveriteľne neistá. Ľudia si o mne a mojej osobnosti robia domnienky na základe toho, ako vyzerám – najmä staršia generácia.“

Zdroj: JJ-Jordan/Pixabay

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov Lauren plánovala mať „úplne čistú kožu“ napriek tomu, že sa odhaduje, že to bude stáť dvojnásobok toho, čo už minula. „Neočakávam, že budem mať úplne čistú pokožku, kým nebudem v polovici tridsiatky. Naozaj ma hnevá, že som premárnila 20 rokov v tele, v ktorom som sa necítila dobre.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre