in

Žena miluje upratovanie natoľko, že sa rozhodla pracovať zadarmo v supermarkete. Dokonca upratala záchody

Dievča menom Madison sa rozhodlo, že začne rok tým, že využije svoju záľubu v upratovaní, aby pomohla náhodnému supermarketu. Odmakala tak 8-hodinú zmenu bez toho, aby si za to popýtala peniaze. Dokonca upratala aj záchody. Píše o tom NY POST.

„Pracovala som v náhodnom Targete zadarmo. Prišla som tam o 13:00 pripravená pracovať. Uistila som sa, že pre svojich zákazníkov spravím všetko,“ vyhlásila brunetka vo videu, ktoré zavesila na Instagram.

Zdroj: Instagram/ugh_madisonn

Vo videu ukázala, ako upratala police, upratala zem v obchode aj pred ním, poskladala rozhádzané oblečenie a robila všetko, čo mohla. Pomáhala tiež zákazníkom nájsť tovar, ktorý hľadali a niektorým dokonca zaplatila ich nákup alebo im dala poukážky v hodnote 20 dolárov.

Potom sa Madison vybrala na záchody, ktoré sa tiež rozhodla upratať. Podlahu i záchody utierala holými rukami.

„Záchody boli naozaj špinavé,“ povedala novodobá Popoluška a dodala: „Ale nebojte sa, vyčistila som ich.“ Nemala problém ani vziať zo zeme rozmočený toaletný.

Zdroj: Instagram/ugh_madisonn

Na konci zmeny s úsmevom ukázala svoje hodinky, ktoré ukazovali, že makala osem hodín vkuse. A keď sa to tak vezme, z „práce“ odišla chudobnejšia, ako keď do nej prišla.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Ja1.
1 mesiac dozadu

Monika Geller -Bing ?

Spinoff seriálu Doctor Who je vraj potvrdený. Zameriavať sa bude na zloduchov z pôvodného seriálu

15 náhodných a vtipných fotografií z ulíc #2