in

Žena „nadmernej veľkosti“ sa podelila o svoje cestovateľské tipy, ako mať zadarmo 1 sedadlo v lietadle naviac + VIDEO

Žena „nadmernej veľkosti“ bola na sociálnych sieťach odsúdená za zverejnenie veľmi špecifických cestovateľských tipov.

Kirsty Leanne je 30-ročná žena žijúca v Spojenom kráľovstve, ktorá pravidelne zdieľa videá o svojich cestovateľských zážitkoch ako „nadmerne veľkej osoby“, ako o sebe hovorí – a na svojom účte má viac ako 4,6 milióna „lajkov“.

Nedávno so svojimi takmer 130 000 sledovateľmi na TikToku zdieľala tipy na získanie druhého sedadla v lietadle zadarmo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kirsty Leanne (@kirstyleannetravels)

V jednom zo svojich najobľúbenejších videí diskutovala o „jednej z najskľučujúcejších vecí na lietaní ako nadrozmernej osoby“ – pretože nikdy nevie, koľko miesta bude mať na svojom ekonomickom sedadle.

Leanne takto odporučila ostatným, aby sa spýtali letušky pri bráne, či sú niektoré miesta, kde sú voľné dve miesta vedľa seba. Poznamenala, že to nefunguje pri každom lete – najmä pri plne rezervovaných letoch – ale povedala, že to stojí za to sa opýtať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kirsty Leanne (@kirstyleannetravels)

V ďalšom videu Leanne zdieľala svoje telo rozložené na všetkých troch sedadlách v lietadle. Do titulku zahrnula ďalšie tipy, ako napríklad hľadanie v pravidlách leteckej spoločnosti tipy pre ľudí väčších rozmerov alebo neskoré odbavenie, aby ste zistili, aké ďalšie miesta sú voľné alebo aj výber sedadiel na menej žiaducich miestach v lietadle kvôli väčšej šanci nájsť 2 voľné miesta pri sebe.

Poznamenala tiež, že „letecké spoločnosti veľmi sťažujú rezerváciu druhého sedadla, a tak som v priebehu rokov musela nájsť spôsoby, ako zvýšiť svoje šance získať voľné miesto vedľa mňa“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kirsty Leanne (@kirstyleannetravels)

Tvorkyňa cestovateľského inšpiračného obsahu a bloggerka v inom videu na TikToku poznamenala, že hoci kúpa ďalšieho sedadla je najviac odporúčanou možnosťou, nie je to vždy možné z mnohých rôznych dôvodov. „Stojí to veľa (najmä ak musíte zaplatiť za pridelenie miesta) a nie každý si to môže dovoliť,“ povedala.

Používatelia TikToku sa dostali do sekcie komentárov jedného z jej najvirálnejších videí z cestovania, ktoré má viac ako 6,6 milióna zobrazení. Jeden používateľ napísal: „Niekto povedal, že jedzte dvakrát, plaťte dvakrát.“ Ďalší povedal: „Ako to, že toto nie je pre ňu budíček?“

Zdroj: 12019/Pixabay

Iní používatelia uviedli, že Leanne by sa mal účtovať extra poplatok. „Aj ostatní zákazníci si zaslúžia pohodlie,“ napísal ďalší používateľ.

Jeden používateľ TikToku to povedal priamo: „Hlavný tip: príležitostne odložte vidličku.“

Leannin online blog sa volá Plus Size Travel Too – ktorý zdieľa svoje skúsenosti s cestovaním po svete ako žena väčšej veľkosti. Nájdete tam aj rady, ako si užiť výlet na Bali v nadpriemernej veľkosti alebo aj recenziu výletnej lode.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre