in

Žena našla tampón v izbe jej priateľa a vymyslela geniálny plán, ako zistiť, či ju podvádza

Jedna žena sa nedávno stala virálom na TikToku po tom, čo zdieľala video s nápadom, ktorý vymyslela, aby zistila, či ju jej milovaný priateľ niekedy podviedol. V jeho izbe našla tampón, o ktorom si bola istá, že jej určite nepatrí. Riešenie tejto ženy vyvolalo množstvo reakcií a ľudia sa jednoducho nevedia rozhodnúť, či je jej plán „geniálny alebo psycho“.

Lois je mladá žena s bydliskom vo Veľkej Británii. Svojimi schopnosťami podobnými Sherlockovi urobila na internete poriadny rozruch. Žena povedala, že keď začala bývať so svojím priateľom v jeho univerzitnom dome, jedného dňa si všimla tampón a maskaru, ktoré sa povaľovali pod jeho šatníkom.

Zdroj: loissa4 / TikTok

Vo svojom videu Lois vysvetlila, že sa pýtala svojho priateľa na „majiteľku“ týchto vecí. On zase poprel, že by sa niekedy stretol s iným dievčaťom vo svojej izbe. Mladý muž predpokladal, že by veci mohli patriť osobe, ktorá obývala túto miestnosť pred ním. Lois svoje pocity komentovala slovami: „Keď nájdete pod šatníkom svojho priateľa tampón a maskaru a on všetko popiera, musíte to jednoducho prešetriť.“ A to bol moment, keď sa v jej hlave zrodil geniálny plán.

Zdroj: loissa4 / TikTok

Vo svojom videu ukázala celé svoje vyšetrovanie. „Pod Finnovým šatníkom je tampón a maskara a on popiera, že by tu mal dievča,“ vysvetlila. Naozaj si nerobím srandu, je to tam. Nie je na nich dosť prachu, aby tu boli nejak dlho,“ dodala. Lois potom kontaktovala spoločnosť Tampax, aby zistila, kedy bol tampón vyrobený. Žena použila sériové číslo tampónu, aby zistila ďalšie podrobnosti, a tak mohla preskúmať časovú os vzťahu s jej milovaným.

Zamestnankyňa menom Grace odpovedala na jej e-mail a povedala jej, že tampón bol vyrobený 11. decembra 2019. Našťastie tento dátum bol oveľa skôr, ako vôbec vstúpila do vzťahu so svojím partnerom.

Zdroj: loissa4 / TikTok

Jej video malo za krátky čas viac ako 9 miliónov zhliadnutí. Mnoho ľudí jej tlieskalo za jej brilantnú snahu zistiť pravdu. „Nie som si istá, či je to geniálne alebo psycho,“ napísala jedna žena, zatiaľ čo druhá povedala: „To je úžasné.“ Niektorí ľudia napísali, že to bola „červená vlajka“ a mala by „dôverovať svojmu priateľovi“, no mnohí používatelia podozrivú ženu len obhajovali.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre