in

Žena nechala spraviť svojmu psovi DNA testy. To, čo zistila, však rozhodne nečakala

Možno ste o tom už počuli, no po novom si testy DNA prostredníctvom internetu nerobia len ľudia. Napríklad Cathy sa rozhodla nechať otestovať svojho orieška Wileeho, aby zistila viac o jeho plemene a zdraví. 

Cathy si Wileeho adoptovala v roku 2019 a odvtedy je jej najlepším priateľom. Očividne mu však chcela dopriať aj pokrvnú rodinu, keďže sa jedného dňa rozhodla nechať mu spraviť DNA testy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WileeFam• NYC (@wileefam)

Cathy nechala urobiť Wileeho DNA test prostredníctvom platformy Embark. Dúfala, že zistí, či má nejaké genetické predispozície na určité choroby, a chcela byť pripravená zaručiť svojmu najlepšiemu priateľovi dlhý a zdravý život. Okrem toho dúfala, že zistí, či sa nájde aj niekto z jeho rodinných príslušníkov.

Po tom, ako dostala Wileeho výsledky, sa dozvedela o jeho jedinečnej zmesi plemien.

„Je zmesou čau-čau, pomeriána, amerického stafordšírskeho teriéra a mnohých ďalších. Je to super orech!“ podelila sa nadšená Cathy o výsledky.

O niekoľko mesiacov neskôr spoločnosť Embark poslala Cathy oznámenie, že našli členov Wileeho rodiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WileeFam• NYC (@wileefam)

Najprv našla jeho mamu Ritu, ktorá sa na Cathyinho psa vôbec nepodobala. Jeho dve sestry boli naopak takmer presné kópie svojej nádhernej mamy. Cathy však bola odhodlaná nájsť člena psej rodiny, ktorý sa bude s Wileem podobať.

Našťastie pre Cathy a Wileeho sa jej podarilo nájsť jeho brata Nica, ktorý je Wileemu podobný. Nadšená majiteľka psa zverejnila na TikToku video, ktoré nazbieralo viac ako 1,5 milióna pozretí a tisíce komentárov. Cathy len ťažko zadržiavala svoju radosť, keď uvidela fešáka Nica.

„Mám teóriu, že všetky dievčatá v jeho rodine sú jednofarebné a nevyzerajú ako Wilee. Takže som veľmi dúfala, že sa bude zhodovať s chlapcom. Povedala som si, že možno chlapec bude vyzerať ako Wilee,“ uvažovala Cathy, ktorá mala nakoniec pravdu.

@wileefam What do i do with all my emotions now? What do i do with this info 😭 i need like 55 more pics of nic… #newyorkcity #dogmama #dogsoftiktok #embark #mutt #rescuedog #heartwarming ♬ original sound – Wileefam

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre