in

Žena posadnutá smrťou si na Facebooku kúpila popol cudzieho zosnulého

Ľudia na Facebook Marketplace ponúkajú na predaj veci od výmyslu sveta, použité alebo nepoužité. Lauren Eliza nedávno uverejnila „unboxing“ video (video, na ktorom rozbaľuje produkt, ktorý si predom práve z Facebook Marketplace stránky objednala), a ľudia naň reagovali veľmi zmiešane. Kúpila si totiž popol cudzieho mŕtveho človeka.

Zdroj: Tiktok / @lovee.miss.lauren

Môžeme sa sami seba pýtať, čo je zvláštnejšie – človek, ktorý si dobrovoľne kúpi popol niekoho zosnulého cez online bazár, alebo fakt, že tam niekto predáva popol svojho zosnulého blízkeho? V každom prípade sa Lauren podarilo naraziť na profil muža, ktorý predával fľaštičky s popolom svojej matky, každú za 30 dolárov. Za 5 extra dolárov ponúkal k urne aj príbeh z jej života.

Zdroj: Tiktok / @lovee.miss.lauren

Keďže Lauren na svoje Tiktok konto uverejňuje videé s témou smrti a umierania, nedokázala odolať a urnu aj s príbehom pozostatkov človeka v nej si kúpila.

Zdroj: Tiktok / @lovee.miss.lauren

Ak sa pýtate, či je legálne predávať niekoho spopolnené pozostatky – v USA je toto skutočne legálne. Pokiaľ teda nepredávate pozostatky niekoho, koho ste vlastnoručne zabili. Tam ale hranicu legálnosti prekračujú iné aspekty.

Pri otváraní svojej objednávky Lauren nahrala unboxing video pre svojich fanúšikov. Veľa ľudí spochybňuje dôveryhodnosť predávajúceho a tvrdia, že to nemôže byť popol skutočného človeka. Lauren ale tvrdí, že sú v urne viditeľné aj kúsky kostí, a preto si je istá, že je popol autentický.

Zdroj: Tiktok / @lovee.miss.lauren

Ďalšia skupina divákov zareagovala negatívne priamo na Lauren. Podľa nich bola jej kúpa neúctivá a neetická. Veľa divákov je však otvorene zvedavých, čo za príbeh bol pribalený k nádobe. O to sa Lauren vo svojich videách nepodelila.

Zdroj: Tiktok / @lovee.miss.lauren

Predávajúci však dokonca vytvoril súkromnú Facebook skupinu pre tých, ktorí si od neho popol kúpili. Skupinu nazval: „I Know It Might Be Wrong But I Bought Some Of Chris’s Mom“, v preklade: „Viem, že to nie je správne, ale kúpil som si kúsok Chrisovej matky“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre