in

Žena používa pri varení menštruačné tampóny. Tvrdí, že ide o šikovný trik. Neuveríte, na čo ich používa

Influencerka ukázala trik, ktorý používa pri varení a ľudia ostali zdesení. Niektorí kvôli pomôcke, ktorú používa, iní zas kvôli nákladom, ktoré tento trik stoja. Tampóny totiž nie sú práve lacná záležitosť. Píše o tom NY POST.

Žena menom Victoria ukázala podľa nej najjednoduchší spôsob, ako z jedla odstrániť prebytočnú mastnotu. Vďaka jej triku sa tak už nikdy nebudete musieť báť, že ste naliali na panvicu príliš veľa oleja.

„Pohltia všetok tuk,“ napísala k videu. V ňom ukazuje, ako na kraj panvice položí vedľa mäsa tampóny a necháva, aby robili svoju prácu.

Zdroj: TikTok/@victorias.way

Jej video vyvolalo rôzne reakcie. Niektorí tvrdia, že ich takto využíva zbytočné, keďže to isté by spravili obyčajné papierové obrúsky. A samozrejme sa našli ľudia, ktorí boli jednoducho znepokojení až zhnusení, hoci šlo o nepoužité tampóny.

Ženské fanúšičky zas poukázali na skutočnosť, že tampóny sú príliš drahé na to, aby sa mohli stať každodennou súčasťou varenia.

Nie je to však prvý zvláštny lifehack, ktorý Victoria na svojom profile predstavila. Takto napríklad krája cibuľu:

@victorias.way Onion hack🧅😂 #lifehacks #LifeHack #virall #viralvideo #viral #viraltiktoks #viraltiktokvideo #toiletpaper #emonhacks #lemonhack #toiletpaperchallenge #foryou #fortoupage #foryoupage #fypage #viral_video #viralvideos #lifehacker #lifehacking #tiktokviral #tiktoklifehack #tiktoklifehacks #onionhack #onionlifechallenge #onioncut #onionchallenge #tearsfromonions #cutonion #cutonions #nomoretears #howtocutonions #howtocutonion ♬ Euro$tep – West

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

„Brokini“: Duo z Londýna, ktoré sa oblieka do „veselých“ pánskych plaviek

Niekoľko dizajnérskych nepodarkov, ktoré si zaslúžia byť na nástenke hanby #3