in

Žena predáva poháre s vlastnými prdmi za 237 libier – už sa skoro vypredali

Všetci vieme, že musíme pracovať, aby sme si zarobili na živobytie, no niektorí ľudia sa ponáhľajú viac ako iní. V skutočnosti chcú zarobiť tak rýchlo, že jedna drzá influencerka predáva poháre svojich vlastných prdov, aby zaplatila účty, za ohromnú sumu – 237 libier.

Zdroj: Coolarts223/Deviantart

Napriek vysokej cenovke sa už vypredali, pretože zanietení fanúšikovia dychtivo „nakŕmili svoju zvedavosť“, keď sa snažili zistiť, ako ten streamer vonia, čo je trochu neslušné, ale proti gustu žiaden dišputát. Singapurská influencerka Cheng Wing Yee, známa na Instagrame ako @kiaraakitty, tvrdila, že jej poháre prdov možno „uchovať až 30 dní“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cheng Wing Yee (@kiaraakitty)

Na jej internetovom obchode je napísané: „Každú fľašu vyrába Kiara exkluzívne pre vás, zapečatenú láskou~ teraz môžete konečne vedieť, ako voňajú jej prdy!“ Dokonca vám ponúka možnosť „prispôsobiť“ vôňu za príplatok 500 $ (395 £).“

Zdroj: Coolarts223/Deviantart

Stephanie Matto, bývalá hviezda 90 Day Fiancé, mala podobný nápad súvisiaci s prdom, ktorý sa stal tak populárnym, že musela dať dokopy okolo 50 téglikov naplnených prdmi za týždeň. Obchod, ktorý jej zarába okolo 750 libier za pohár, viedol k tomu, že hviezda musela ísť do nemocnice kvôli bolestiam na hrudníku, o ktorých si myslela, že by to mohol byť infarkt.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cheng Wing Yee (@kiaraakitty)

Po tom, čo podstúpila sériu testov, ktoré zahŕňali krvný obraz a EKG, lekári jej povedali, že bolesť, ktorú cítila, bola spôsobená jej stravou. „Pamätám si, že v priebehu jedného dňa som mala asi tri proteínové koktaily a veľkú misku polievky z čiernej fazule,“ povedala Stephanie a jej diéta sa snažila, aby produkovala viac plynu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre